Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

DHL’den Manisa’ya yeni depo

6.7.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

DHL Freight’in Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (MOSB) yeni deposunu hizmete aldı. Açılışa DHL Freight CEO’su Uwe Brinks, DHL Freight CESE&AMEA CEO’su Stefano Arganese, DHL Freight Akdeniz ve US CEO’su Franco Balocco ve DHL Freight Türkiye CEO’su Hasan Kavcı, MOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek katıldı.

DHL Freight CEO’su Uwe Brinks, açılışta yaptığı konuşmada, şirketin global yatırımlarının sürdüğünü, Manisa’da yeni depo açmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Brinks, “Müşterilerimizin artan ihtiyaçlarını karşılamak ve lojistik hatlar söz konusu olunca Türkiye’nin coğrafi konumunun avantajından yararlanmak için kendi lojistik ağımız kapsamında önemli bir yatırımı hayata geçirdik.” dedi
DHL Freight Türkiye Genel Müdür Hasan Kavcı ise, Manisa’nın Türkiye’nin ilk lojistik köyünün yanı sıra ülkenin önde gelen üretici, ithalatçı ve ihracatçı şirketlere ev sahipliği yaptığını söyledi. Kavcı, yeni depolarının global operasyonların parçası olmak için kendilerine büyük fırsat sunacağını dile getirdi.
DHL, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 38 bin metrekarelik yeni depoda depolama ve katma değerli lojistik hizmeti veriyor. Yaklaşık 50 kişinin çalıştığı DHL Freight’ın yeni deposunda, on kişiye yeni istihdam sağlanırken depolama hizmetlerinin yanı sıra şirketlere özel katma değerli hizmetler sunulacak. Yatırım, karayolu taşımacılığında tartışmasız pazar ve kalite lideri olma hedefiyle DHL Freight’ın, FREIGHT 2020 stratejisinin bir parçası olarak hayata geçirildi. Bu hedefe ulaşmak için DHL Freight, 32 ülkedeki 200 terminalinden oluşan ağına yatırım yapmaya devam ediyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

En fazla inovasyon üreten yerli iç giyim markası olan Yeni İnci, kadınların desteğini yanına alarak, tüketicisiyle birlikte ve el ele ürün geliştirme başarısını da taç...

Bütçe Haziran'da 25,6 milyar TL açık verdi.

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) tarafından astronotların beslenmesinde kullanılan ve daha çok astronot besini olarak bilinen Kinoa bitkisinin Bitlis’in Tatva...

Türkiye’nin ihracatta dış ticaret fazlası veren sanayi sektörlerinin başında gelen Mobilya sektörü, mobilya üretiminde kalifiye eleman kaynağı sorunu yaşıyor.

Fitch Türkiye'nin kredi notunu açıkladı. Türkiye'nin kredi notunu düşürdü.

Türkiye ile Pakistan arasında 30 adet T129 ATAK helikopterinin satışına yönelik imzalar atıldı. Böylece tek seferde en büyük savunma sanayisi ihracatı gerçekleştirildi.

Serbest piyasada 13 Temmuz Cuma döviz fiyatları.

Yazarlar
Website Security Test