Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Paraf ile esnafın sağlığı da güvence altında

10.7.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Medline Acil Sağlık, Türkiye’nin en köklü bankalarından Halkbank’ın ayrıcalıklı kredi kartı Paraf Esnaf sahiplerinin sağlık hizmeti ihtiyaçlarını da güvence altına alıyor.

80 yıldır ekonominin belkemiği esnafın en güçlü destekçisi olan Halkbank, Paraf Esnaf Kart ile esnafa işlerini geliştirebilecekleri birçok kampanya ve ürün özelliği ile avantajlar sağlıyor.

Halkbank ve Medline işbirliği çerçevesinde; Paraf Esnaf sahiplerine Türkiye genelindeki Medline acil sağlık hizmet ağından faydalanma imkanı sunan geniş kapsamlı anlaşma ile Paraf Esnaf sahibiyle birlikte işyeri adresinde bulunan çalışan ve müşteriler de yalnızca iş yeri sınırları dahilin de olmak üzere yararlanabilecekler. Kart sahibinin ikamet ettiği adresteki aile fertleri ve misafirleri ise sadece konut sınırları dâhilinde 365 gün 24 saat Medline Acil Sağlık hizmetlerinden faydalanabilecekler.

Paraf Esnaf sahipleri ve proje kapsamındaki herkes, acil durumlarda Medline Alarm Merkezi’ne Türkiye’nin her yerinden 0212 444 12 12 numaralı telefondan ulaşabilecek.

Kampanya, her bir Paraf Esnaf kartlı için, üyeliğinin başlamasını takiben 1 yıl süreyle geçerli olacak.

Paraf Esnaf Kartın avantajları neler?

Halkbank'ın esnafa özel geliştirdiği ticari kredi kartı Paraf Esnaf ile esnaf ve sanatkârlar, 50 bin TL’ye kadar limitli kartlarıyla nakit akışlarını düzenleyip, tedarikçi firma limit özelliği sayesinde de mal ve hizmet alımlarında çalıştıkları tedarikçilerden avantajlar sağlayabilecektir. Esnaf ve sanatkârlar işlemlerini peşin, eşit taksitli veya esnek vade ve tutarlarda gerçekleştirebilecek ve kendileri için hazırlanmış bir çok kampanya dan yararlanarak işlemlerinden ParafPara da kazanabilecektir.

Medline hangi hizmetleri sunuyor?
Mevcut işbirliği ile Paraf Esnaf müşterileri Medline’ın acil durumlarda ücretsiz ve limitsiz olmak üzere, doktorlu kara ambulansı hizmeti, acil durum müdahalelerinde kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri ile medikal bilgi köprüsü hizmetlerinden yararlanabilecek. Ayrıca beklenmedik durum ve zamanlarda ortaya çıkan sağlık sorunları dahil sağlık durumlarıyla ilgili her türlü sıkıntılarında Medline doktorlarına günün her saati istedikleri soruları yönelterek telefonla tıbbi danışmanlık hizmeti alabiliyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, yabancılara konut satışını değerlendirdi.

Ülkemiz ve Çin Halk Cumhuriyeti arasında işbirliğini geliştirme çalışmaları çerçevesinde, Çin Tedarik ve Pazarlama Kooperatifleri Ulusal Federasyonu’ndan (ACFSMC) bir ...

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye’de üretilen malların etiketlerinde yer alacak “yerli üretim logosunu” tanıttı. Logo, Türkiye'de üretilen yabancı ürünlerde de yer...

19 Eylül Çarşamba serbest piyasada döviz fiyatları.

EGİAD kur zararlarına dayalı teknik iflas düzenlemesi ve Türk Lirası üzerinden sözleşme yapılması zorunluluğunu değerlendirdi.

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Can Yavaş, ekonomik darboğazdan çıkış reçeteleri ve dövizin dizginlenmesi için bir çok yöntem ve aracın konuşulduğunu ancak il...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yunus Emre, doların 7 liraya tırmandığı bir yerde fındık fiyatının 3 dolar olması gerektiğini ifade etti.

Yazarlar
Website Security Test