Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ünlü yatırım danışmanı: Bitcoin 25 bin dolar olacak!

11.7.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ünlü yatırım danışmanı Thomas Lee, Bitcoin'in 2018 yılı sonuna kadar 25 bin dolar olacağını söyledi.

Wall Street'te ünlü boğa yatırımcılarından Thomas Lee, Bitcon'in 2018 yılının sonuna kadar 25 bin dolar olacağını iddia etti. Geçtiğimiz kış aylarında 20 bin doları gören Bitcoin şu anda 6000 bin dolar civarında. Bazı çevrelere göre şu anki 6000 dolarlık fiyat büyük yatırımcıların planladığı bir şey. Bitcoin ve diğer kripto paralardaki büyük yatırıcımlara 'balina' ismi veriliyor. Balinaların bilinçli olarak büyük paralarını kripto piyasasından çekip, geri yatırdıkça Bitcoin'in fiyatında da büyük bir dalgalanmalar oluyor. 

Toplam kripto para piyasasındaki paranın %30'dan fazlasının Bitcoin'de olması, Bitcoin'in bu büyük hacmiyle piyasayı nasıl etkilediğini ortaya koyan Thomas Lee, geçtiğimiz yıl Aralık ayında Bitcoin 2018 sonunda 20 bin dolara ilerleyeceğini söylemişti fakat şimdi 5 bin dolar daha ekledi ve 25 bin dolar olacağını söyledi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

En fazla inovasyon üreten yerli iç giyim markası olan Yeni İnci, kadınların desteğini yanına alarak, tüketicisiyle birlikte ve el ele ürün geliştirme başarısını da taç...

Bütçe Haziran'da 25,6 milyar TL açık verdi.

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) tarafından astronotların beslenmesinde kullanılan ve daha çok astronot besini olarak bilinen Kinoa bitkisinin Bitlis’in Tatva...

Türkiye’nin ihracatta dış ticaret fazlası veren sanayi sektörlerinin başında gelen Mobilya sektörü, mobilya üretiminde kalifiye eleman kaynağı sorunu yaşıyor.

Fitch Türkiye'nin kredi notunu açıkladı. Türkiye'nin kredi notunu düşürdü.

Türkiye ile Pakistan arasında 30 adet T129 ATAK helikopterinin satışına yönelik imzalar atıldı. Böylece tek seferde en büyük savunma sanayisi ihracatı gerçekleştirildi.

Serbest piyasada 13 Temmuz Cuma döviz fiyatları.

Yazarlar
Website Security Test