Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

KTK Dergi, 6 yıl aradan sonra yayında

4.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Kültürpark Tenis Kulübü’nün (KTK), 6 yıllık aranın ardından tekrar yayın hayatına başlayan yayın organı KTK Dergi, ilk sayısıyla okurlarla buluşuyor. KTK üyelerinden görüşler, Kültürpark Tenis Kulübü’nden ve turnuvalardan haberlerin yer aldığı KTK Dergi, yılda iki kez yayımlanacak.

Kültürpark Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Server Uyaroğlu ve Yönetim Kurulu’nun kararıyla kararıyla 6 yıl aradan sonra yeniden çıkarılan KTK Dergi’nin lansmanı Coşkun Güner Cup Sporcu Gecesi’nde yapıldı.

Kültürpark Tenis Kulübü’ne yönelik çalışmalarını sürdüren ve derginin uzun bir aradan sonra yeniden okurlarla buluşmasına öncülük eden Kültürpark Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Server Uyaroğlu, “Kültürpark Tenis Kulübü olarak başta kulübümüz, ardından şehrimiz için güzel işlere imza atmaya devam ediyoruz. Yönetim Kurulu ile birlikte uzun bir aranın ardından Kültürpark Tenis Kulübü’nün yayını KTK Dergi’yi okurlarımızla buluşturmaya karar verdik. Bizden bir dergi olsun, kendimizi ve yaptıklarımızı anlatalım diyerek yola çıktık. Şimdilik yılda iki kez çıkarmayı planlıyoruz. KTK Dergi’nin çıkarılmasında en büyük katkıyı veren başta yönetim kurulumuz ve üyemiz Nil Kuyumcu ile Yüksel Pınar’a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Coşkun Güner Cup Sporcu Gecesi’ne katılan konuklar KTK Dergi’yi keyifle incelerken, gecenin sonunda turnuvaya katkılarından dolayı Coşkun Güner’e ve dergiye katkılarından dolayı Nil Kuyumcu’ya birer plaket verildi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Ulusal ve uluslararası alandaki çalışmaları ile dikkat çeken Karşıyaka Belediyesi 10’un üzerinde proje ve yatırım için 3,5 Milyon Lira hibe hakkı kazandı.

Dr. Ender Saraç ve İrem Helvacıoğlu “LC Waikiki Aile Buluşmaları” kapsamında İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’ne geliyor.

Agora Alışveriş Merkezi’nde dopdolu Yaz Okulu programı başladı.

37. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması’nda dereceye giren minik ressamlar 18-20 Haziran 2018 tarihleri arasında Pınar Kültür Sanat Etkinliği’nde bir araya geldi.

EGİAD Sosyal Kültürel Etkinlik Merkezi, Danışma Kurulu’na ev sahipliği yaptı.

Çimento endüstrisinin güçlü işletmelerini çatısı altında bulunduran Batı Anadolu Grubu, Atıktan Türetilmiş Yakıt projesine hız kazandırıyor.

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), Avrupa Kalkınma Ajansları Birliği (EURADA) tarafından her yıl düzenlenen EURADA Awards Ödül Programı kapsamında finalist seçildi.

Yazarlar
Website Security Test