Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir Gelişim Koleji'nde mezuniyet sevinci

12.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir Gelişim Koleji öğrencileri mezuniyet sevinci yaşadı.

İzmir Gelişim Koleji’nin Ortaokul ve Lise eğitimlerini tamamlayan öğrencileri, okulun oditoryumunda  gerçekleşen görkemli törenle, eğitim yaşamlarında yeni bir aşamaya geçmenin mutluluğunu ve heyecanını paylaştı. Mezun öğrencilerin kendilerinden sonra gelecek öğrencilere bayrak ve flama teslimi ile başlayan tören, okul yöneticilerinin ve mezun öğrencilerin duygu dolu konuşmalarının ardından, temsili diplomalarını öğretmenlerinden aldıkları bölümle devam etti. Okul birincilerinin kütüğe isimlerini çaktıkları bölüm sonrasında, bahçede keplerini fırlatan öğrenciler, yeni yaşamlarına mutlu bir başlangıç yaptılar. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Ulusal ve uluslararası alandaki çalışmaları ile dikkat çeken Karşıyaka Belediyesi 10’un üzerinde proje ve yatırım için 3,5 Milyon Lira hibe hakkı kazandı.

Dr. Ender Saraç ve İrem Helvacıoğlu “LC Waikiki Aile Buluşmaları” kapsamında İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’ne geliyor.

Agora Alışveriş Merkezi’nde dopdolu Yaz Okulu programı başladı.

37. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması’nda dereceye giren minik ressamlar 18-20 Haziran 2018 tarihleri arasında Pınar Kültür Sanat Etkinliği’nde bir araya geldi.

EGİAD Sosyal Kültürel Etkinlik Merkezi, Danışma Kurulu’na ev sahipliği yaptı.

Çimento endüstrisinin güçlü işletmelerini çatısı altında bulunduran Batı Anadolu Grubu, Atıktan Türetilmiş Yakıt projesine hız kazandırıyor.

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), Avrupa Kalkınma Ajansları Birliği (EURADA) tarafından her yıl düzenlenen EURADA Awards Ödül Programı kapsamında finalist seçildi.

Yazarlar
Website Security Test