Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Tüm İzmir'in vekili: Necip Nasır

12.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır, Menemen, Aliağa, Çiğli ve Bayraklı'dan muhtarlarla bir araya geldi.

Ak Parti'den İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı olan Necip Nasır, bölgesindeki ilçeler görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Necip Nasır, "Bir konu dikkatimi çekiyor. Okul, sağlık ocağı ve üst geçit gibi bazı sorunların yanı sıra; genel olarak doğalgazla ilgili şikayetler geldi. Muhtarlarımız, mahallelerine doğalgazın ulaşmadığından yakınıyor. Bunun neden olduğu konusu üzerine eğileceğim. Doğalgazın neden her mahalleye ulaşmadığını araştıracağım. Altyapı yetersizliği mi? İmar planlarıyla ilgili sorunlar mı? Bakacağım. 24 Haziran seçimlerinden sonra sizlerle tekrar buluşacağız ve bu sorunun nedenlerini ve tespitlerimizi konuşacağız. Bu konuya mantıklı bir çözüm bulunması gerektiğine inanıyorum" dedi. 

HEMŞERİLERİMİN SORUNLARINA ÇÖZÜM İÇİN ADAYIM

Muhtarlara siz çekirdek yöneticisiniz diyen Necip Nasır, "Ben şu anda parti büyüklerimin teveccühüyle ikinci bölgeden adayım. Ancak bu birinci bölge ile ilgilenmeyeceğim anlamına gelmiyor. Ben tüm İzmir'in milletvekili olacağım. Bana birinci bölgede yaşayan İzmirli kardeşim de sorununu iletebilecek. Herkesle iç içe olacak bir sistem kuracağız. 24 Haziran seçimleri sonrasında bir ofis açarak hemşerilerimin sorunlarını bu ofise ulaştırmalarını sağlayacağım" diye konuştu. 

KISIR ÇEKİŞME BİTSİN

Muhtarların da sıkıntılarını veya isteklerini belirttikleri görüşmede, Muhittin Erener Mahallesi Muhtarı Yılmaz Güngör söz alarak, "Biz sizden yerel yönetimlerle devlet arasında yaşanan kısır çekişmeyi kaldırmanızı istiyoruz. Biz İzmirliyiz. Bugün Konya ve Bayburt'un mahallerinde doğalgaz varsa, İzmir'de neden yok? Biz de bu konfordan mahalle sakinlerimiz yararlansın istiyoruz. Bu konuda sizden yardım bekliyoruz" dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Ulusal ve uluslararası alandaki çalışmaları ile dikkat çeken Karşıyaka Belediyesi 10’un üzerinde proje ve yatırım için 3,5 Milyon Lira hibe hakkı kazandı.

Dr. Ender Saraç ve İrem Helvacıoğlu “LC Waikiki Aile Buluşmaları” kapsamında İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’ne geliyor.

Agora Alışveriş Merkezi’nde dopdolu Yaz Okulu programı başladı.

37. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması’nda dereceye giren minik ressamlar 18-20 Haziran 2018 tarihleri arasında Pınar Kültür Sanat Etkinliği’nde bir araya geldi.

EGİAD Sosyal Kültürel Etkinlik Merkezi, Danışma Kurulu’na ev sahipliği yaptı.

Çimento endüstrisinin güçlü işletmelerini çatısı altında bulunduran Batı Anadolu Grubu, Atıktan Türetilmiş Yakıt projesine hız kazandırıyor.

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), Avrupa Kalkınma Ajansları Birliği (EURADA) tarafından her yıl düzenlenen EURADA Awards Ödül Programı kapsamında finalist seçildi.

Yazarlar
Website Security Test