Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Moto2'de skandal olay

10.9.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Marinelli takımından Romano Fenati, yarış sırasında rakibinin fren kolunu çekti.

San Marino'da düzenlenen Moto2 yarışında şimdiye kadar görülmemiş bir olay yaşandı. Marinelli takımı adına yarışan Romano Fenati, 225 km hızla giden ve kendisini geride bırakan Stefano Manzi'nin motosikletine yakınlaşarak Manzi'nin frenini çekti. Fenati'nin kuşkusuz rakibini geçmek için yaptığı bu kusurlu hareket daha önce hiçbir yarışta görülmemişti. 

The Marinelli takımı yarışçısı Romano Fenati'nin yaptığı bu hareketi affetmedi ve Fenati'yle olan sözleşmelerini fesetti. Ayrıca Romano Fenati Moto2 yarışından diskalifiye edildi ve sonraki iki yarıştan da men cezası aldı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Bu kez Rusya sınırlarında Mig-31 tip Rus savaş uçağı düştü.

Çin, Kuzey Kore ve Güney Kore liderleri arasında bugün yapılan görüşmeyi memnuniyetle karşıladıklarını açıkladı.

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, ABD eliyle ülkesine Ekim ayında bir darbe hazırlığı olduğunu ortaya çıkardıklarını söyledi.

Fransa'nın Grenoble-Vienne bölgesindeki kiliselerin cemaatini kabul eden Papa Francis'ten cinsellik konusunda açıklamalar.

Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda, ABD Başkanı Donald Trump’a “Amerika'nın ülkemizde üsleri olmasının gerekli olduğuna inanıyorum” dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, Rusya’nın Baltık Denizi üzerinden Avrupa’ya gaz ulaştıracağı Nord Stream 2 gaz projesinde çalışan şirketlere yaptırım uygulamayacaklarını açı...

Güney Kore Cumhurbaşkanı Moon Jae-in ile Kuzey Kore lideri Kim Jong Un 3'üncü kez bir araya gelerek ortak bir bildiri imzaladı. Kim Jong Un, gözlemciler eşliğinde nükl...

Yazarlar
Website Security Test