Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Bayraklılı AK Kadınlar gönül köprüsü kurdu

28.9.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

AK Bayraklılı kadınlar “Eğitime Köprü Ol” diyerek köy okuluna onlarca kitap, defter, kalem gibi araç gereçler gönderdi.

AK Parti Bayraklı Kadın Kolları, Erzurum’un Horasan ilçesine bağlı bir köy okulunda okuyan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere “Eğitime Köprü Ol” sloganıyla bir kampanya düzenledi.

“GÖNÜL KÖPRÜSÜ”

Kampanya kapsamında söz konusu okulda öğretim gören öğrencilerin birçok ihtiyacını karşıladıklarını belirten AK Parti Bayraklı Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız, “AK Partili kadınlar olarak kadın ve anne dilini kullanarak yürüttüğümüz bu projenin birlik ve beraberliğimiz için atılmış küçük ama anlamlı bir adım olduğunu düşünüyoruz. İzmir’den başlayarak Erzurum’dan Edirne’ye kadar tüm şehirlerimizde gerçekleştirmeyi planladığımız bu gönül köprüsü niteliği taşıyan proje ilk günden itibaren bizlerin en büyük mutluluğu oldu. Bu ve bunun gibi projelerle nice gönüllere dokunabilmek dileklerimizi iletiyor, bizlerle olmak isteyen herkese çağrıda bulunuyoruz” diye konuştu.

“KADINLARIMIZIN AZMİ BİZLERE ŞEVK VERİYOR”

AK Parti hükümetlerinin 15 yıldır Türkiye’nin her yerine hizmet götürmek için var gücüyle çalıştığının altını çizen AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Av. Özgür Hızal da AK Kadınların bu sosyal sorumluluk organizasyonunda yer almaktan onur duyduğunu kaydetti.

780 bin kilometre karenin her santimetresinde vatana ve millete hizmet aşkıyla yanıp tutuşan bir teşkilatın var olduğunu ifade eden Hızal, “Kadın kolları teşkilatlarımızın bu tür çalışmaların içerisinde bulunması, partimizin ve milletimizin tüm dinamikleri harekete geçiren azmi bizlere şevk vermektedir. Şükürler olsun ki böyle kutlu bir davanın yılmaz neferleriyiz” diye konuştu.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

CHP Önceki Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, bu yıl başlatılan seyyar sandık uygulaması ile oyunu kullandı.

Sosyal medyada paylaşılan bilgilere göre Şanlıurfa’da müşahitlerin sandık başından tehdit ve baskı ile uzaklaştırıldığı bildirildi.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem Ince'nin Maltepe mitingine katılanların sayısı netleşti.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem ince 5 milyon kişinin katıldığı Maltepe mitinginde, 36 saatlik seferberlik ilan ettiğini söyleyerek, vatandaşlardan sabah beşte sandık baş...

Drees&Sommer öncülüğündeki Alman şirketler, Dumankaya ve Fi-Yapı'nın yarım kalan inşaatlarını tamamlayacak. Şirket bunun karşılığında Türkiye'ye ait olan İzmir açıklar...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kartal'da konuştu.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 2014 yılında kahvedeki gençlerle okey oynadığı fotoğraf, Sabah gazetesinde "İnce 15 Temmuz'da tavla oynuyordu" başlığıyla servis ...

Yazarlar
Website Security Test