Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Bayraklılı AK Kadınlar gönül köprüsü kurdu

28.9.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

AK Bayraklılı kadınlar “Eğitime Köprü Ol” diyerek köy okuluna onlarca kitap, defter, kalem gibi araç gereçler gönderdi.

AK Parti Bayraklı Kadın Kolları, Erzurum’un Horasan ilçesine bağlı bir köy okulunda okuyan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere “Eğitime Köprü Ol” sloganıyla bir kampanya düzenledi.

“GÖNÜL KÖPRÜSÜ”

Kampanya kapsamında söz konusu okulda öğretim gören öğrencilerin birçok ihtiyacını karşıladıklarını belirten AK Parti Bayraklı Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız, “AK Partili kadınlar olarak kadın ve anne dilini kullanarak yürüttüğümüz bu projenin birlik ve beraberliğimiz için atılmış küçük ama anlamlı bir adım olduğunu düşünüyoruz. İzmir’den başlayarak Erzurum’dan Edirne’ye kadar tüm şehirlerimizde gerçekleştirmeyi planladığımız bu gönül köprüsü niteliği taşıyan proje ilk günden itibaren bizlerin en büyük mutluluğu oldu. Bu ve bunun gibi projelerle nice gönüllere dokunabilmek dileklerimizi iletiyor, bizlerle olmak isteyen herkese çağrıda bulunuyoruz” diye konuştu.

“KADINLARIMIZIN AZMİ BİZLERE ŞEVK VERİYOR”

AK Parti hükümetlerinin 15 yıldır Türkiye’nin her yerine hizmet götürmek için var gücüyle çalıştığının altını çizen AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Av. Özgür Hızal da AK Kadınların bu sosyal sorumluluk organizasyonunda yer almaktan onur duyduğunu kaydetti.

780 bin kilometre karenin her santimetresinde vatana ve millete hizmet aşkıyla yanıp tutuşan bir teşkilatın var olduğunu ifade eden Hızal, “Kadın kolları teşkilatlarımızın bu tür çalışmaların içerisinde bulunması, partimizin ve milletimizin tüm dinamikleri harekete geçiren azmi bizlere şevk vermektedir. Şükürler olsun ki böyle kutlu bir davanın yılmaz neferleriyiz” diye konuştu.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

CHP İzmir İl Örgütü, eğitimde 12 sorun olduğunu savunarak 12 çözüm önerisi sundu ve ekledi: ''Karma eğitimden vazgeçilirse Türkiye’de tüm okul önlerinde eylemlere başl...

Sabah yazarı Engin Ardıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ne olursa olsun 2023'e kadar görevinin başında olduğunu söyledi.

Mart 2019'daki yerel seçimlere hazırlanan CHP'de seçimlerde aday olmak isteyen il ve ilçe başkanlarının en kısa sürede istifa etmesi istenecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul 3. İcra Dairesi'ne 909 bin 353 liralık tazminatı ödedi.

Irak ile Suriye'de Türk askeri varlığını 1 yıl uzatan Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bahçeli İstanbul'dan aday çıkarmayacaklarını söyledi.

Kamuda tasarruf tedbirleri alındığına yönelik çalışmalar yürütüldüğü öne sürülürken TBMM’deki bütün kırmızı halıların sökülerek, turkuaz rengi halı döşenmesini sosyal ...

Yazarlar
Website Security Test