Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Öcal Uluç'tan Bahçeli'ye Flaş Yanıt

26.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Öcal Uluç: 'Sayın Bahçeli, herhalde kendisinin de beklemediği seçim başarısının şokunu hala yaşıyor olmalı ki MHP ile kendisini ve yönetici arkadaşlarını karıştırmaya devam ediyor'

Devlet Bahçeli'nin, bugün gazetelerin arka sayfalarına ilan vererek isimlerini sıraladığı 70 gazeteciden biri olan Gazetemiz Yazarı Öcal Uluç'a bu konuyla ilgili görüşlerini sorduk. 

Gözlem:MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, 24 Haziran'da yapılan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerine giden süreçte kendisi ve partisine "iftira attığını" ileri sürerek gazetelerin arka sayfalarına ilan vererek isimlerini sıraladığı 70 gazeteciden biri de sizsiniz. Bu konuyla ilgili olarak düşüncelerinizi alabilir miyiz? 

Öcal Uluç: "Sayın Bahçeli, herhalde kendisinin de beklemediği seçim başarısının şokunu hala yaşıyor olmalı ki MHP ile kendisini ve yönetici arkadaşlarını karıştırmaya devam ediyor."

"MHP kalıcıdır kendileri geçici.Yanlış gördüğü zaman bir gazeteci, o yanlışı eleştirmezse halka karşı görevini yapmıyor demektir. Eleştirilerimize iftira çamuru atanın o iftirayı ispatlaması gerekir. İspatlayamazsa kendisi iftiracı durumuna düşer."

"Başkalarını bilmem bu sözlerim sadece benimle ilgilidir. Taa Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisinden beri ve özellikle rahmetli babamızın çok yakın asker ve siyaset arkadaşı Rahmetli Alparslan Türkeş'in bu partiye girişi, genel başkan seçilişinden beri ve de adının Milliyetçi Hareket Partisine dönüştürülmesinden beri, gazeteci olarak izlediğim, vatandaş olarak oy verdiğim bir siyasi kuruluşla en ufak bir sorunum olmaz.Sayın Bahçeli ve arkadaşları bunu böyle bilmelidir. Sorun, bu partiyi yöneten siyasetçilerin hata ve yanlış yaptıklarına inandığım zaman ve sadece onlarla ilgili olarak ortaya çıkar."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "Biz tabanda mutabakata inanırız. Hiç kimseyle herhangi bir görüşme içerisinde değiliz. Biz dümdüz yolumuzda ilerleyeceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Eylül Gaziler Günü için Ankara'da konuştu. Erdoğan gündeme ve ekonomiye ilişkin açıklamalar yaptı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, 2019 yerel seçimlerinde herhangi bir ittifak yapmayacaklarını söyledi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Eren Erdem'in yargılanma süreci ve CHP'nin iç tüzüğüyle ilgili konuştu.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Ürdün Dışişleri Bakanı Eymen es-Safedi ile bir araya geldi. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da Dışişleri Bakanlığı'nda Ürdün Sanayi, Tic...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabataş Lisesi’nde düzenlenen 2018-2019 eğitim öğretim yılı açılış törenine katıldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu parti genel merkezinde bir basın toplantısı düzenledi.

Yazarlar
Website Security Test