Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yaşar Okuyan Gözyaşlarına Hakim Olamadı

27.6.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Eski çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanı Yaşar okuyan katıldığı bir televizyon programında gözyaşlarına hakim olamayarak 'Türkiye elimizden kayıyor' dedi.

Eski çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanı Yaşar okuyan Halk Tv’de Ayşenur Arslan'ın programına konuk oldu. Ayşenur Arslan’ın kendisine yönelttiği "sağlık sorunlarınız kadar büyük olmasına rağmen ve politik olarak bir ikbal beklentiniz de olmamasına rağmen neden kendinizi bu kadar çok yoruyorsunuz"sorusu üzerine şunları söyledi; 

"Ne oluyor biliyor musunuz? Türkiye elimizden kayıyor! Türkiye elimizden kayıyor! Bunu görüyorsanız bir saniye durma hakkına sahip değilsiniz!

Beni enterese etmiyor partiler, CHP'ymiş akp'ymiş oymuş buymuş hiç beni enterese etmiyor. Türkiye elimizden kayıyor. Kıskacı almışlar Türkiye’yi, Amerika'sı İsrail'i İngiltere'si boğuyorlar.

İşte burnumuzun dibine kadar geldiler. Suriye'den 4 Milyon insan buraya geldi. Afganistan’ın durumu ortada, Libya’nın durumu ortada, Irak'ın durumu ortada. Türkiye’yi de bu zincirin devamı olarak getiriyorlar.

Birbiriyleriyle hiç alakası olmayan insanları birbirlerine düşman haline getirdiler. 80 öncesinin bir başka versiyonu. Alevi-Sünni, Türk-Kürt, Dindar-Dinci-Dinsiz, Laik-Antilaik. Bunlar bizim kültürümüzde yok.Biz 4000 yıllık devlet geleneğinden gelen bir milletiz. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

İsmail FARSAK

30.06.2018 - 15:37
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
Diğer Haberler

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, 2019 yerel seçimlerinde herhangi bir ittifak yapmayacaklarını söyledi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Eren Erdem'in yargılanma süreci ve CHP'nin iç tüzüğüyle ilgili konuştu.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Ürdün Dışişleri Bakanı Eymen es-Safedi ile bir araya geldi. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da Dışişleri Bakanlığı'nda Ürdün Sanayi, Tic...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabataş Lisesi’nde düzenlenen 2018-2019 eğitim öğretim yılı açılış törenine katıldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu parti genel merkezinde bir basın toplantısı düzenledi.

CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'ye "apolet" tartışması nedeniyle soruşturma açıldı.

KKTC Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay ve TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, Birleşmiş Milletler Genel Kurul Toplantısı öncesinde strateji planlaması ...

Yazarlar
Website Security Test