Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Nice 25 yıllara

4.9.2015
Büyült
Küçült
Haberi YazdırOkuma özürlü bir toplumda haftalık bir gazeteyi 25 yıl çıkaran Saygıdeğer Çetin Gürel ile değerli ailesini ve mümtaz yazı kadrosunu kutlamak bir altın ocağına kavuşmak gibidir.

Tarafsız haberleri, dürüst fikirlerle okuyucularına sunan GÖZLEM Gazetesi, yalnız Ege’nin değil tüm namus erbabının gözbebeğidir. Hiçbir yalakalığa itibar etmeden doğruyu ve gerçeği sadakatle basın hayatına vermek erdemliliğin ve özverinin ürünüdür. Sevgili Çetin ve Cumhuriyetin idealist öğretmeni olan eşi ile muhteşem fikir kadrosu bunu gerçekleştirmişlerdir. 

Çıkarın ve bencilliğin ön plana çıktığı bir ortamda, aklın berraklığı ile olayları yorumlamak GÖZLEM Gazetesi’nin karakteridir. Erkekçe oturup, efece konuşmanın unutulmadığı zaman dilimlerinde onurlu bir yaşamı ilke kılanlar GÖZLEM Gazetesi’nde zerafetin ve efendiliğin yüceliğini yaşarlar. Bilirler ki okudukları her satır hakikatin imbiklerinden geçmiştir. Ve yine bilirler ki siyasi iktidarlara yaranmak gibi bir endişe hiçbir makalenin içinde yoktur. 

Saf, duru ve tertemiz bir Türkçe’nin çerçevelediği yazılar günlük olaylar kadar geleceğin neler getireceğini yorumlar. Ülkeye hizmeti hedeflemiş olanlar için GÖZLEM, hem iyi bir dost, hem iyi bir yol göstericidir. Vatan sevgisini, insan sevgisiyle birleştiren yazı ailesinin demokrasi ve çağdaşlık yolundaki örnek davranışları medyanın yüzük taşlarıdır. 

Vefanın, hakşinaslığın ve kadirbilirliğin unutulmaz örneklerini büyük bir gururla veren GÖZLEM’e daha nice 25 yıllar diliyorum. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test