Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Atatürk, hainlikler ve dış ilişkiler

18.5.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

“Bir milletin büyüklüğü, nüfusunun artması ve sayısı ile değil, akıllı ve becerikli insan sayısı ile ifade edilir.” – Victor Hugo

Yüce liderimiz Mustafa Kemal Atatürk, bu ülkeyi kurtarırken ilk düşündüğü husus ülkenin nüfusu değil, uluslararası dengeleri nasıl kullanacağı, onurlu ve bağımsızlık prensipleri üzerine nasıl kararlar alacağıydı.

Çünkü tarih biliyordu. Ülkelerin menfaatlerinden başka bir şey düşünmediğine inanmıştı. Geçmişten gelen “Türk” düşmanlığının uluslardaki kökenlerini ve bilhassa Arap, Yunan, İran ve diğer dünya liderlerinin geçmişteki icraatlarını çok iyi okumuş, ezberlemişti.

Dikkat ediniz, Amerika bugün en büyük baş ağrımız. Hala Lozan Anlaşması’nı kabul etmemiş bir ülke. Çünkü bağımsız ve Atatürk prensiplerinin hakim olduğu bir Türkiye istemez de ondan.

Bunun yanında “itibarlı ülke” kavramı diyerek bir anlaşma yaptı, fakat bu anlaşma uyduruk bir şeydi. Türkiye, meclisinde kabul etti, kendi meclisleri ise hala kabul etmedi onaylamadı bunu.

AB ülkeleri, Araplar, İran, İngilizler ve Amerika bugüne kadar hep Atatürk düşmanı İslamcıları destekleyerek, ajanlaştırarak bu işi bu güne kadar kovaladı durdu. En nihayet bugünlere gelindi. Artık TV’lerde gece yarıları ne kadar Türk düşmanı İslamcı müsveddeler ve tarih soytarıları varsa  kin kusup duruyorlar. Savcılar ve ilgililer neredeler acaba?

Ancak bir kaç cılız tepki varken, bugün artık cana tak dedi ve toplumsal karşı geliş ortaya çıktı.

Nihayet Başbakanımızın bile kanına dokunmuş ki  kınadı bu yılanları.

Geçen akşam HaberTürk’te Fatih Altaylı’nın programında iki kişi konuşmacı oldu. Bir tanesi haysiyetli ve şerefli eski bir Türk imam, diğeri ise tanıdığımız bir fikir adamı.

Hem sevindim, hem de utandım. Anlatacağım nedenini.

Atamıza, bir takım sahte din tüccarları, imamlar, tarihçi soytarılar ve cemaat mensupları küfrederken bu şerefli ve haysiyetli imamımız, araştırmacı yazar Mehmet Ali Öz, Atatürk’ün bütün soyağacını evrak ve kayıtlarla önümüze serdi ve konuya açıklık getirdi.

Kendisine bütün kalbimle teşekkür ediyor ve tebrik ederek böyle bir vatanseverliğini sergilediği için iftihar ediyorum.

Evet, şu ana kadar TV’lerde gerçek cevabı sen verdin Sayın Mehmet Ali Öz; araştırmacı yazarımız ve gerçek Türk’ün ta kendisi.

Bu programda ayrıca Prof. Dr. Celal Şengör’ü de ağırlayan Fatih Altaylı, büyük iş yaptı ve bizlere moral verdi.

Gelelim üniversitelerdeki Atatürkçü hocalarımıza.

Türkiye'de 118 devlet ve 65 vakıf üniversitesi olduğu ifade edilmektedir. Toplam 183 yüksek öğretim müessesesi...

Çoğunda Atatürk araştırma üniteleri var. Bu öğretim kurumlarından bazıları Atatürk’ün ismini de taşımakta.

Atatürk araştırma bölümlerinde de birçok öğretim üyesi var ve içlerinde mutlaka araştırma yapanlar bulunmaktadır. Ama bu galiz küfürleri edenlerin ve soytarı çakma tarihçi geçinenlerin ve din ticaretinin mensuplarının organize halleri yanında, kendilerinin pasif durumları beni üzmektedir.

İmam ve araştırmacı yazar Mehmet Ali Öz ile benzer araştırma yapanlara rastlamadığım gibi bir araya gelip ortak bir araştırma ile bütün bu yalan dolanlara açıklık getiren bir toplu savunma yapamadıkları için bu üniversitelerin yönetici ve araştırmacılarına üzülerek  seslenmek istiyorum.

Sonuç...

Artık burada işi CİDDİ OLARAK ele alalım ve hızla organize olalım, ortak bir üniversiteler platformu kurarak Atatürk enstitüleri ve bilimsel çalışma yuvalarında işe açıklık getirerek anında cevaplayalım.

Atatürk’ün, Türkün ve Milletimizin haysiyet ve iftihar kalkanı olduğumuz gibi bu soytarılara karşı da toplu hareket edelim.

Tarihçilerimiz; aranızda çok başarılı bilim adamlarımız var, ama bir koordinasyon ve birliktelik yok.

Ortak paydamız “ATATÜRK ve Tük Milleti.” Bunu koruyalım ve Milletimizin, bu münafık ve vatan hainleri ile satılmış yabancı yardakçılardan geleceğimizi kurtaralım.

Bugün yapılmak istenen, Türkün ve Türk milletinin “Atatürk’ünü” ve onun prensiplerini yok etmek, Türkiye’yi parçalamak. Asıl hedef bu. Bunun yanında bizleri de tıpkı İslam aleminin 54'e yakın ülkesi gibi muhtaç ve sefilliklere mahkum millet yapmak... 

Gözümüzü açalım. En önemli mukaddesatımız, yüce dinimizin cahil mensuplarını ve din tüccarlarını bu konuya alet etmekteler; bunu da unutmayalım. Çünkü en etkili silah bu ne yazık ki!

Aklın ve bilimin mensupları hocalarımız... Bekliyoruz sizleri...

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Murat öz

29.05.2017 - 11:28
Güman Bey kaleminize ve yüreğinize sağlık verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum.
Yazarlar
Website Security Test