Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Türktraktör’ün lider markası New Holland gücünü artırıyor

7.6.2016
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türktraktör’ün lider markası New Holland Kars’taki gücünü,53 yıllık bayisi Aküzüm Özkesemen Otomotiv’in 3S plazası ile artırıyor

New Holland, traktör ve iş makineleri alanındakisatış, yedek parça ve servis hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan Aküzüm Özkesemen Otomotiv 3S Plazası’nı, Kars’ta hizmete açtı.

Türk otomotiv sektörünün halen faaliyetteki en köklü üretici kuruluşu TürkTraktör’ün lider markası New Holland’ın en eski bayisi Aküzüm Özkesemen Otomotiv, 3S Plazası’nı  Kars’tatörenle  hizmete açtı.Aküzüm Özkesemen Otomotiv böylece traktör ve iş makineleri alanında sunduğu satış, yedek parça ve servis hizmetlerini 3S Plaza’sında, tek bir çatı altında toplamış oldu.

1963 yılından bu yana üstlendiği bayilik ile New Holland’ın en eski bayisi olan Aküzüm Özkesemen Otomotiv’in, hizmete soktuğu3S Plazası’nın açılış törenine;Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars Valisi Günay Özdemir ve diğer yerel yöneticiler ileTürkTraktör Genel MüdürüMarco Votta, New Holland bayileri ve bölge çiftçileri katıldı.

      

TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, törende yaptığı konuşmadaülkemizde tarım sektörününçok önemli bir yeri olduğunu ve TürkTraktör’ün de 60 yılı aşkın süredir Türk tarımına ve çiftçisine destek vermeyi sürdürdüğünü belirterek;  “Türkiye dünyadaen büyük7. tarım ekonomisi veen büyük 4’üncü traktör pazarı. Türkiye’nin tarımdaki bu başarısı, Türk çiftçisinin alın terinin, özverili çalışmalarının ve emeğinin bir ürünü”diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tarım sektörünün gelişimine; traktörlerimiz, bayilerimiz, servis ve satış ağlarımızla önemli bir katkı sağladığımızı bilmek, bizler için gurur verici.1963yılından bu yana New Holland bayisi olarak hizmet veren New Holland’ınen eski bayisi de olan Aküzüm Özkesemen Otomotiv; karşılıklı güven ve işbirliğinin bir sonucu olarak yarım asırdan daha uzun bir süredir her türlü koşuldabizlerle birlikte, çalışmalarını sürdürüyor.

Bayilerimizin sizlere en iyi hizmeti sunmak için böylesine modern tesisleri hayata geçiriyor oluşu, Türk tarımını ve sektörümüzü daha da güçlendirecektir.Aküzüm Özkesemen Otomotiv,bu yeni tesisinde sadece traktör ve tarım ekipmanları değil; önemli yatırım alanlarımızdan olan iş makineleri konusundaki ihtiyaçları da karşılayacak ürün ve hizmetler sunacak.Bölgesi ve ülkesinin geleceğine, müşterisine, markasına ve şirketine güvenerek bu yatırımı yaptıkları için Aküzüm Özkesemen Otomotiv’eşahsım ve şirketim adına teşekkür ediyorum.”

      

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi:“Kars bir tarım ve hayvancılık bölgesidir.Tarım ve hayvancılığın olmazsa olması; birbirlerini destekledikleri için traktör. Traktör sanayinin işletmesinin yarım asırdan daha fazla bir sürede bugüne gelmesi ise takdire şayandır. Bu sektör itibar, itimatla ve karşılıklı güvenle gelişen bir sektör.  Çiftçiler sizlere güvenmiş, siz onlara güvenmişsiniz. Ne mutlu ki böyle büyük bir tesisin yapılabilir olduğu bir ortamdayız. Sizleri tebrik ediyorum.”

Traktör ve iş makineleri alanına yönelik tüm hizmetlerartık Aküzüm Özkesemen Otomotiv 3S Plaza’nın modern tesisinde sunulacak

4.000m2’si açık olmak üzere toplam 9.000m2alana kurulan Aküzüm Özkesemen Otomotiv3S Plaza; 35kişilik uzman ekibiyle Kars ili veçevre ilçelerdeki tüm kullanıcılara,  traktör satış, satış sonrası servis, yedek parça, ikinci el traktör, iş makinası ile yeni ve ikinci el ekipman satışı hizmetlerini sunacak.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Denizli’nin Çivril ilçesinde meyve ağaçlarına zehir atan Selami Çorbacıoğlu (61) zehirlenme şüphesiyle kaldırıldığı Çivril Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

Türk çiftçisi geleceğe umutla bakmak istiyor

Dünya Çiftçiler Günü'nü kutlayan Erkunt Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Erkunt Armağan, traktörlerin akıllı tarım ile uyumlu hale gelmesini ve adeta “toprağı tan...

Zeytinyağı üreticileri, ürünlerinin tüketicilere daha uygun fiyatla ulaşması için satış bedeli üzerinden alınan yüzde 8'lik KDV'nin kaldırılmasını istiyor

Rusya Federal Bitki Koruma ve Karantina Servisi (Rosselhoznadzor) Başkan Yardımcısı Aleksey Alekseyenko, Türk temsilcileri, yaş sebze ve meyve ihracatındaki teknik kon...

Market ve kasapta satılan etler, hayvanın cinsiyeti, yaşı, kas yapısı ve yağ örtüsüne göre sınıflandırılacak

Rusya Federasyonu'nun, uçak krizinin ardından Türkiye'den alımları durdurması nedeniyle zor bir sezon geçiren sebze üreticileri, İsrail'in Türkiye'den sebze almasının ...

Yazarlar
Website Security Test