Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İZİKAD, “Serter’le yola devam” dedi

21.2.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurul sonucunda dernek başkanlığına Huriye Serter yeniden seçildi.

Yaklaşık 2 yıldır İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Huriye Serter, gerçekleştirilen olağan genel kurulda bir kez daha İZİKAD Başkanı seçilerek güven tazeledi. İki yıldır yönetim kurulu ve tüm üyeler ile birlikte pek çok başarılı projeye imza attıklarını belirten Serter, “İzmirli kadınların iş hayatındaki yerini güçlendirmek ve yeni girişimci kadınlar yaratabilmek adına yola çıkmıştık. Geçtiğimiz iki yıl içerisinde hayata geçirdiğimiz projelerle hep bu amaca hizmet etmeye çalıştık. Derneğimizin misyonunu benimseyip, vizyonunu genişletmeyi ve bu bayrağı daha ileri taşımayı kendimize görev bildik. Bugün yeniden genel kurul üyelerimizin bizlere olan güveninin sürdüğünü görmek doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. İZİKAD yenilikçi değişimlerle kontrollü büyüyerek önder olmaya devam edecek. Kurumsallığımızı sağlamlaştırmak adına planladığımız pek çok fikri yeni dönemde hayata geçireceğiz” dedi.

Yeni isimler, yeni projeler

Yönetim Kurulu’nda kan değişimi yaşandığına da dikkat çeken Serter, “Geçtiğimiz dönem bizlerle olan bazı arkadaşlarımız bu dönem yönetim kurulu listemizde yer almıyor. Kendilerine, bugüne kadar gösterdikleri emekler için çok teşekkür ederiz. Yönetim kurulunda yer alan yeni isimlerle, yeni projeler üretmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Huriye Serter Başkanlığı’ndaki yeni İZİKAD Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu; Asil Üyeler ; Ayla Alkan, Betül Sezgin, Özden Monkul Erten, Nalan Karakaç, Dilek Sak Kalkan, Merve Ece Sarıavcı.

Yedek Üyeler ; Sertaç Bilir Üser, Gamze Bilgen Torun, Mürvet Kocaaslan, Süheyla Biçer, İnci Savran Öztemür, Sezen Gündüz, Uğur Apak.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) üyeleri, Almanya Federal Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Dr. Rainer Lassig’e ziyaret gerçekleştirdi.

Doğan Holding İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Aygen Ayözger Özvardar, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi olarak atandı.

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde Kadınlar Kulübü üyeleri tarafından açılan "Üreten Hanımlar Pazarı" büyük ilgi gördü.

SANOFI Türkiye ve KAGİDER işbirliği ile 2011 yılından bu yana sürdürülen ‘Geleceğin Kadın Liderleri’ programı kapsamında bu seneki eğitimler Trabzon’da yapılacak.

S.S Urla Kadın Girişimi ve Üretimi Kooperatifi Genel Kurulu yapıldı. Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, 4 yıl önce kurulan Kadın Kooperatifi’nin Türkiye’ye örnek olacak...

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) yakın şehirlerdeki iş kadınları dernekleri ile gerçekleştirmeyi planladığı dostluk ve işbirliği ziyaretlerinin ilkini Aydın’da, Ayd...

Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) ve İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD), siyasi partilere bir çağrıda bulunarak, 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile beraber yap...

Yazarlar
Website Security Test