Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Gündoğdu'da tarihi gün: İzmirliler Cumhuriyet ve Demokrasi için buluşuyor

4.8.2016
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Taksim’den sonra İzmir’de de ‘Cumhuriyet ve Demokrasi’ mitingi düzenliyor. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun kente sesleneceği büyük buluşmaya AK Parti İl Teşkilatı da destek verecek. Ünlü sanatçıların da katılacağı mitinge herkes Türk Bayrakları’yla gelecek

15 Temmuz darbe girişiminin önlenmesinin ardından Cumhuriyet ve Demokrasi mitinglerini başlatan Cumhuriyet Halk Partisi, İstanbul’dan sonra İzmir’de alana iniyor.

CHP İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve Gündoğdu Meydanı’nda yapılacak mitinge sendikalar, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler de destek verecek. Katılımcıların parti bayrağı olmadan Türk Bayrakları’yla bulunacağı alanda Taksim Meydanı’ndaki buluşmada olduğu gibi AK Parti İzmir Teşkilatı’ndan da temsilcilerin yer alması bekleniyor.

CHP'NİN İZMİR’DEKİ ‘DEMOKRASİ MİTİNGİ’NE AK PARTİ VE HDP DE KATILIYOR

Gündoğdu’da saat 19.30’da başlaması beklenen mitingde CHP üst yönetimi tam kadro yer alacak. CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu sahneden İzmirlilere seslenecek.

CHP İzmir Örgütü miting için kısa sürede yoğun bir mesai harcadı. Tüm sendika ve sivil toplum kuruluşlarıyla katılım için temas kuran CHP İl Başkanlığı yaklaşık 2 milyon davet broşürünü hafta içi kentte haftasonu da Ilıca Plajı’nda İzmirlilere dağıttı. Hazırlıklar kapsamında ayrıca 50 bin afiş, 20 bin adet de ayaklı pano kullanıldı. Şehir içi minibüslerde mobil duyurular yapılırken, üst geçit ve köprülere de toplam 500 pankart asıldı.

"CUMHURİYET VE DEMOKRASİ MİTİNGİ" İÇİN TOPLU ULAŞIM SEFERBERLİĞİ

Cumhuriyet ve Demokrasi mitingine Büyükşehir Belediyesi’nde de ulaşım desteği geldi. Buna göre bugün Büyükşehir Belediyesi'ne ait tüm toplu ulaşım araçları gün boyu ücretsiz sefer yapacak. Miting saati göz önünde bulundurularak toplu ulaşım sefer saatleri de yeniden düzenlendi.

Katılımcılar için miting alanında da özel hazırlıklar yer alacak. Alanda çay, kahve ve soğuk içeceklerin yanı sıra 1 milyon şişe su ücretsiz servis edilecek. Ayrıca vatandaşlara 100 bin Türk Bayrağı dağıtılacak. Alanda vatandaşların sahneyi daha iyi görebilmeleri için 6 adet dev LED ekran olacak.

Taksim Mitingi’nde olduğu gibi Gündoğdu’da sanatçılar sahne olacak. Ayrıca mitinge destek amacıyla sanatçılar ve aydınlar tarafından yayınlanan bildiri okunacak.

CHP KARŞIYAKA “CUMHURİYET VE DEMOKRASİ” MİTİNGİNE HAZIR!

FOÇA, DEMOKRASİ MİTİNGİ'NE DENİZDEN ÇIKARMA YAPACAK

DENİZDEN ÇIKARMA!
Mitingde deniz araçlarıyla yapılacak katılım da ayrı bir görsellik sunacak. Karşıyaka’dan 400, Güzelbahçe, Balçova ve Foça’dan yaklaşık 300 irili ufaklı araç Gündoğdu’daki buluşmaya denizden katılacak.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Buca Belediyesi ilklere imza atmaya devam ediyor. Belediye, bünyesinde sadece zihinsel ve ruhsal engelli vatandaşların istihdam edileceği Kompost ve Solucan Gübre Tesi...

Amasya’da Yeşilırmak üzerinde yapımı tamamlanan yapay şelaleden elektrik üretimi de yapılıyor.

Yaz aylarında onlarca farklı branşta düzenlediği yaz okulları ile çocuklara keyifli bir tatil dönemi sunan Karşıyaka Belediyesi, ‘Engelsiz’ yaz okulları ile dezavantaj...

Arıtmanın lider kenti İzmir'de, nüfusu az olan küçük yerleşim yerleri ile kendi tesislerinin evsel atık suları içinde paket arıtma tesisi kuruluyor. Daha düşük maliyet...

Karşıyaka Belediyesi park konserlerine devam ediyor. Bostanlı Mahallesi Gode Cengiz Parkı’nda 18 Temmuz Çarşamba akşamı düzenlenen konserde Küba rüzgarları esti.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak-Buca-Bornova bağlantısını sağlayacak İzmir'in en uzun tüneli, viyadük ve kara yolu geçitlerinden oluşan 7 kilome...

İzmir Karabağlar'da belediyenin düzenlediği yaz okulu başladı. Çocuklar eğlenerek öğreniyorlar.

Yazarlar
Website Security Test