Folkart'ın Uzundere’deki LİVAHome Projesi ön satışa çıktı

29.3.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ilk etabını oluşturan projede daire fiyatları 222 bin liradan başlıyor.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla; çevre dostu, en ileri teknoloji ile donatılmış, uluslararası standartlarda güçlü yapılar inşa ederek, sektöründe öncü rol üstlenen Folkart’ın kentsel dönüşüm projesi ön satışa çıktı. Kentsel dönüşüm alanında, LİVA markası ile hareket edecek Folkart’ın, LİVAHome isimli projesi ulaşım imkanları ve değişimin öncüsü olarak parlak geleceği ile öne çıkıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Karabağlar İlçesi Uzundere bölgesinde belirlediği 32 hektarlık alanı kapsayan kentsel dönüşüm projesinin ilk etabında, belediyenin hak sahipleri için vereceklerinin dışında, LİVAHome markasıyla 169 konut ve 24 işyeri satışa çıkacak. LİVAHome Uzundere projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daire büyüklükleri 55 ile 161 metrekare arasında değişiyor. Fiyatları 222 bin liradan başlayan projenin teslimi 2018 yılının Ağustos ayı olarak planlanıyor.

ULAŞIM ÇOK KOLAY

İzmir Çevre Yolu’nun hemen yanında, Adnan Menderes Havalimanı’na 10 dakika, İzmir Yeni Fuar Alanı’na 4 dakika, Alsancak’a 20 dakika, Çeşme’ye 40 dakika mesafede bulunan LİVAHome, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığı ile dikkat çekiyor. Uzundere’de önümüzdeki yıllarda planlanan toplam 540 hektarlık alandaki kentsel dönüşümün öncüsü olan LİVAHome, bölgenin çehresini ve geleceğini tamamen değiştirecek. Folkart kalitesi ve güvencesini arkasına alan LİVAHome, şehrin cazip bir noktasında karlı bir yatırım yapmak isteyen herkes için benzersiz bir fırsat sunuyor. Geçtiğimiz Aralık ayında temeli atılan LİVAHome Projesi’nin inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

BÜYÜK DÖNÜŞÜMÜN İLK ADIMI

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin, Karabağlar ilçesi Uzundere Mahallesi'ndeki kentsel dönüşüm projesi için ilk etapta 9 blok inşa edilecek. Kentsel dönüşüm projesinin ilk ayağı 2018 yılının Ağustos ayında tamamlanacak.  Uzundere Kentsel Dönüşüm Alanı İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin inşa edeceği sosyal donatıları ile dikkat çekecek. Bölgedeki dönüşüm çalışmaları kapsamında bölge; ticaret, ofis ve otel kompleksinin yanı sıra gençlik merkezi,  buz pisti,  yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol, futbol sahaları, tenis kortu içeren spor ve eğitim ağırlıklı bir spor kompleksi, sosyal ve kültürel merkezler, pazar alanı, otopark alanları ve yeşil alanlardan oluşan bir çekim merkezi haline gelecek.

FOLKART GÜVENCESİYLE: LİVAHOME

Bugüne kadar üst gelir grubuna yönelik projelerle öne çıktıklarını anlatan Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, önümüzdeki süreçte kentsel dönüşüm alanında çok iddialı projeler üreteceklerini kaydetti. Türkiye’de önümüzdeki yıllarda öne çıkacak şehirlerin başında İzmir’in geldiğini dile getiren Sancak, İzmir-İstanbul Otoyolu, İzmir-Ankara Hızlı Tren Projesi gibi büyük projelerin kentin önemini daha da arttıracağını belirtti. İzmir’in son yıllarda büyük bir değişim içinde olduğuna işaret eden Sancak, güvenli ve konforlu bir yaşam sunan konut projeleri, şehre yapılan büyük ölçekli yatırımlar ve hayata geçmesi beklenen yepyeni projelerle İzmir’in önemli bir marka kent olacağını vurguladı.

SOSYAL SORUMLULUK

Kentsel dönüşümde önemli bir aktör olmak istediklerini dile getiren Sancak, “Öncelikle İzmir, ardından İstanbul’daki kentsel dönüşüm projelerine imza atmak istiyoruz. İzmir’de 315 bin dönüştürülecek yapı var. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi etap etap çalışmalara başladı. Belediyenin Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi için açtığı ihaleyi kazandık. Yeni markamızla kentsel dönüşümde çok önemli, örnek bir projeye imza atacağız. Bu projeyi, aynı zamanda önemli bir kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz” dedi.

Uzundere’de LİVAHome adını verdikleri projenin bölgenin dönüşümü için önemli bir adım olacağını ifade eden Sancak, özellikle ilk projede ticari hedefi küçültüp, kente katkı getirebilmek amacıyla, kentsel dönüşümde örnek olacak bir yaklaşım sergilediklerini söyledi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Turizm sektörünün Oscar’ı olarak kabul edilen World Luxury Hotel Awards’ta, Kütahyalı işadamı İsmet Güral’a ait olan Güral Premier Belek ve Güral Premier Tekirova, far...

Petrol Ofisi’nde yeniden yapılanma çerçevesinde oluşturulan Chief Marketing Officer (CMO – Marketing Direktörü) pozisyonuna Beril Alakoç Orhonoğlu atandı.

GDZ Elektrik Dağıtım, 2016 yılından bu yana devam eden "Enerji Avcıları" sosyal sorumluluk projesi ile Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından düzenlenen...

Zorlu Tekstil Grubu’nun ev tekstilindeki en güçlü markalarından biri olan TAÇ, dünyanın önde gelen bağımsız marka ölçümleme programı Superbrands'in 2016-2017 Türkiye a...

Brisa, hizmet inovasyonu Otopratik’i Türkiye çapında yaygınlaştırmak üzere yatırımlarını hızlandırdı. Araçların tüm servis ve bakım ihtiyaçlarını tek bir çatı altında ...

Vestel Müşteri Hizmetleri bu yıl kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Sektörün en eski ve köklü yarışmalarından European Contact Center & Customer Service Awa...