Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Fancy Food'da Muratbey rüzgarı

19.7.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Muratbey, ürünlerinin tanıtımının yanı sıra birçok iş bağlantısına da zemin hazırladı

Dünya pazarlarına sunduğu lezzetleriyle Türkiye adına önemli başarılara imza atan Muratbey, ABD’nin New York şehrinde 63’üncüsü düzenlenen dünyanın en büyük gıda fuarlarından “Summer Fancy Food Show”a katıldı. Bu yıl fuarda ikinci kez yer alan Muratbey, yenilikçi ve lezzetli ürünlerini alıcılarla buluşturdu.

 

Muratbey fuarda, dünyanın önde gelen araştırma şirketi ICERTIAS tarafından

QUDAL - Kalitede 1 Numara Madalyası’na layık görülen Muratbey Taze Kaşar Peyniri, dünyada ilk ve tek olan inovatif ürünü Burgu, yeni ürünü Topi ile diğer lezzetlerinin tanıtımını yaptı. Muratbey’ın standı yoğun ilgi görürken ziyaretçiler, dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan Burgu Peynirini de tatma fırsatını yakaladılar. Az tuzlu, doğal, besleyici değerlere sahip ve eğlenceli bir formu bulunan Burgu, ziyaretçiler tarafından çok beğenildi. Yaklaşık olarak 15 ülkeye peynir ihracatı yapan Muratbey, fuarda birçok iş bağlantısının da altyapısını oluşturdu.

 

Türkiye ve uluslararası alanda birçok ödülün sahibi olan Muratbey, bu yıl üçüncüsü düzenlenen A.L.F.A. Awards’ta süt ve süt ürünleri kategorisinde “Müşteri deneyimini en iyi yöneten marka” ödülünü kazanmıştı.

 

Yarım yüzyıldır, geleneksel tat ve dokusunu koruyarak, peyniri geleceğin teknolojisiyle buluşturan inovasyon ödüllü Muratbey, keyifli ve lezzetli peynirlerini dünya sofralarına sunuyor. AB ülkeleri, ABD, Rusya, Kuveyt, Ürdün, BAE, Fas gibi 60’a yakın ülkede tescilli Muratbey Markası, Turquality Marka Destek Programı'na kabul edilen sayılı firmalar arasında yer alıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

JTI Türkiye’nin Finans ve Satış Direktörlüklerinde yeni atamalar gerçekleşti. Finans Direktörü Besim Göçer Satış Direktörü olarak atanırken, Finans Direktörlüğüne ise ...

Türkiye Kalite Derneği’nde (KalDer) Genel Koordinatörlük görevine Tuğrul Fadıllıoğlu atandı. Fadıllıoğlu, yeni görevine 11 Temmuz 2018 tarihinde başladı.

Türk Telekom, KKTC’nin ana internet sağlayıcısı KKTC Telekomünikasyon Dairesi ile Kıbrıs’taki internet hizmetlerinin kapasitesinin artırımına yönelik protokol imzaladı.

Euromoney tarafından sürdürülebilir finans konusunda Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Bankası ödülünü Garanti kazandı.

Sektör birincisi olan Banvit’e TİM’den Ödül.

Akbank, “Euromoney Mükemmellik Ödülleri”nde üst üste 6. kez ve toplamda 12. kez “Türkiye’nin En İyi Bankası Ödülü”nü aldı.

STFA CEO'su Yetik Kadri Mert, 31 Temmuz 2018 tarihi itibariyle görevini, STFA Grubu Enerji Grup Başkanı Sayın Aslan Uzun’a devredecek.

Yazarlar
Website Security Test