Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’ya 4 ödül

9.11.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, güneşin zararlarından korunarak onun pozitif etkisinden faydalanmayı sağlayan “Daylong Güneşin Mutlu Yüzü” kampanyası ile MediaCat Felis Ödülleri’nde “En İyi Lansman Kampanyası” kategorisinde büyük ödülün; eczane teknisyenlerine yönelik bilgi yarışması “Imutor Go” ile de “En İyi Eğitim Projesi”, “En İyi Doğrudan Pazarlama Projesi” ve “En İyi Medikal Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde başarı elde ederek toplamda dört ödülün sahibi oldu.

12’ncisi gerçekleştirilen yarışmada Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’ya büyük ödülü getiren “Daylong Güneşin Mutlu Yüzü” projesi kapsamındaki çalışmalarda, güneşin insanları mutlu ettiği mesajını veren ve Daylong’u güneşten faydalanmayı sağlayan bir marka olarak konumlandıran Eczacıbaşı, bir sosyal deneyle de bu projesini destekledi. Güneşli ve güneşsiz ortamlarda farklı yaş gruplarındaki katılımcılara aynı soruları yönelten saha ekibi, sonuç olarak güneşsiz ortamda verilen cevapların karamsarlık, negatiflik içerdiğini; güneşli ortamda katılımcıların verdiği cevapların ve tepkilerin ise daha olumlu olduğunu gözlemledi. “Daylong Güneşin Mutlu Yüzü” kampanyası markanın bilinirliğini ve yüzlerdeki mutluluğu artırmak hedefiyle dijital ortamdaki çalışmalarla da desteklendi.

2017 Felis Ödülleri’nde Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’ya üç ödül getiren “Imutor Go” projesi ise Kasım 2016 tarihinde hayata geçirildi. Eczane teknisyenlerine yönelik dijital bir bilgi yarışması platformu olan Imutor Go’da eczane personelinin Imutor ürün bilgisini ve sıcak satışa yönelik çapraz satış tekniklerini taze ve doğru tutmak, bu sayede teknisyenin elden ürün satışını arttırmak amaçlandı. Bagisiklikkazandirir.com üzerinden kurgulanan Imutor Go bilgi yarışması ile dört hafta boyunca her hafta birinci olan teknisyenler ile ayın ilk üç teknisyeni ödüllendirildi. 4 Aralık 2016’da sona eren bilgi yarışması ile toplamda 1100 eczane ile 2300 teknisyene ulaşıldı.

Reklam endüstrisinde medya planlamanın önemini ve reklamın başarısındaki rolünü vurgulamak amacıyla, her sene uzman jüri tarafından değerlendirilen başarılı çalışmalar “Felis Ödülleri” kapsamında ödüllendiriliyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Dünyanın önde gelen siber güvenlik şirketlerinden McAfee, yeni ülke müdürü Hakan Uzun’un yönetiminde yüzde 100 büyüme hedefliyor.

İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde 1914 yılında Aliotti Ailesi tarafından yaptırılan, 1938 yılında Yaşar Topluluğu’nun kurucularından Durmuş Yaşar tarafından satın alınan v...

Nisan 2018’den bu yana HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdür Vekili olarak görev yapan Nilgün Şimşek Ata, HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdürü olarak atandı.

Kosova Milletvekili Fikrim Damka ve Kosova Meclis Başkanı Danışmanı Levent Buş, fuara davet ettikleri Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği (BATÜDER) Başkanı ...

JTI Türkiye’nin Finans ve Satış Direktörlüklerinde yeni atamalar gerçekleşti. Finans Direktörü Besim Göçer Satış Direktörü olarak atanırken, Finans Direktörlüğüne ise ...

Türkiye Kalite Derneği’nde (KalDer) Genel Koordinatörlük görevine Tuğrul Fadıllıoğlu atandı. Fadıllıoğlu, yeni görevine 11 Temmuz 2018 tarihinde başladı.

Türk Telekom, KKTC’nin ana internet sağlayıcısı KKTC Telekomünikasyon Dairesi ile Kıbrıs’taki internet hizmetlerinin kapasitesinin artırımına yönelik protokol imzaladı.

Yazarlar
Website Security Test