Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Dirin ailesi kahvaltıda buluştu

18.12.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türk sanayi sektöründe bir çok yeniliğin öncüsü olan Dirin ailesi, kahvaltıda buluştu. İzmir’in duayen sanayicilerinden Cemal Dirin tarafından 1952 yılında temeli atılan Dirinler Makine’nin 65. yıldönümünü de kapsayan buluşmada keyifli anlar yaşandı.

Dirinler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Rebil Dirin, “Dirinler Makine olarak 65. yılımızı kutluyoruz. Babam Cemil Dirin’in çizdiği yoldan sapmadan ilerliyoruz. Ancak bu yolda ailemizin her ferdi de büyük fedakarlıklar gösterdi. Çoğu gecemizi evde değil fabrikada geçirdik. Eşlerimizi, çocuklarımızı, torunlarımızı, yakınlarımızı görmediğimiz bir çok günler geçirdik. Hep daha iyi üretim için bir çok zorluğu katlandık. Onlar da hep bizim arkamızda oldu, bize güç verdi. Tüm Dirin ailesine bu yüzden kalben teşekkür ediyorum” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Nisan 2018’den bu yana HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdür Vekili olarak görev yapan Nilgün Şimşek Ata, HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdürü olarak atandı.

Kosova Milletvekili Fikrim Damka ve Kosova Meclis Başkanı Danışmanı Levent Buş, fuara davet ettikleri Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği (BATÜDER) Başkanı ...

JTI Türkiye’nin Finans ve Satış Direktörlüklerinde yeni atamalar gerçekleşti. Finans Direktörü Besim Göçer Satış Direktörü olarak atanırken, Finans Direktörlüğüne ise ...

Türkiye Kalite Derneği’nde (KalDer) Genel Koordinatörlük görevine Tuğrul Fadıllıoğlu atandı. Fadıllıoğlu, yeni görevine 11 Temmuz 2018 tarihinde başladı.

Türk Telekom, KKTC’nin ana internet sağlayıcısı KKTC Telekomünikasyon Dairesi ile Kıbrıs’taki internet hizmetlerinin kapasitesinin artırımına yönelik protokol imzaladı.

Euromoney tarafından sürdürülebilir finans konusunda Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Bankası ödülünü Garanti kazandı.

Sektör birincisi olan Banvit’e TİM’den Ödül.

Yazarlar
Website Security Test