Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Digel “Biz, Biz Oldukça Var” Dedi

20.12.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege Serbest Bölgesi’nde faaliyet gösteren Alman erkek giyim firması Digel, yeni yıl heyecanını 300 çalışanı ile birlikte yaşadı. Swisssotel Büyük Efes’te yapılan yılbaşı balosunda Genel Müdür Uwe Thom, “Biz, biz oldukça var” sloganı ile yeni yılla birlikte yeni bir döneme de girildiğini söyledi.

Genel Müdür Uwe Thom, gecedeki konuşmasında “Digel Tekstil için yeni bir dönem başladı. Bu yeni dönem takım ruhu ve istekle şekillenip bizi hedefimize ulaştıracaktır. Sizinle birlikte güçlü bir takım olarak bu yolda yürüyeceğim için çok sevinçliyim” dedi.

 “Biz, biz oldukça güçlüyüz”

Kutlamaya video konferansla bağlanarak bir konuşma yapan Digel Yönetim Kurulu Başkanı Jochen Digel, ailelerin gücünün ‘biz’ olmaktan geldiğini dile getirerek,  “Digel olarak ‘biz, biz oldukça var’ mottosuyla her tür zorluğu aşarak başarıya ulaşabileceğine inanan bir felsefeye sahibiz. Hep birlikte ‘biz’ olmanın bilincinde bir aile olarak yeni bir dönemin kapısını aralıyoruz. Bu gece burada ailece hem birinci yılımızı, hem yılbaşını hem de yeni dönemimizi kutluyoruz” dedi.

Firmadaki yenilikler ve ilerlemeden de bahseden Digel, “Bütün bu pozitif değişiklikler ve şirket başarısı birlikte olduğumuzdan gerçekleşmiştir, birbirimize karşı olduğumuzdan değil. Bunun için gururluyuz, siz de gurur duyun. Sizlere harika bir eğlence ve 2018 yılı için sağlık, mutluluk ve huzur dilerim” diye konuştu.

Etiketler : digel, izmir

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Nisan 2018’den bu yana HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdür Vekili olarak görev yapan Nilgün Şimşek Ata, HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdürü olarak atandı.

Kosova Milletvekili Fikrim Damka ve Kosova Meclis Başkanı Danışmanı Levent Buş, fuara davet ettikleri Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği (BATÜDER) Başkanı ...

JTI Türkiye’nin Finans ve Satış Direktörlüklerinde yeni atamalar gerçekleşti. Finans Direktörü Besim Göçer Satış Direktörü olarak atanırken, Finans Direktörlüğüne ise ...

Türkiye Kalite Derneği’nde (KalDer) Genel Koordinatörlük görevine Tuğrul Fadıllıoğlu atandı. Fadıllıoğlu, yeni görevine 11 Temmuz 2018 tarihinde başladı.

Türk Telekom, KKTC’nin ana internet sağlayıcısı KKTC Telekomünikasyon Dairesi ile Kıbrıs’taki internet hizmetlerinin kapasitesinin artırımına yönelik protokol imzaladı.

Euromoney tarafından sürdürülebilir finans konusunda Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Bankası ödülünü Garanti kazandı.

Sektör birincisi olan Banvit’e TİM’den Ödül.

Yazarlar
Website Security Test