Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İnci Holding yeni yıla ‘Merhaba’dedi

27.12.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye’nin köklü şirketlerinden İnci Holding ailesi 65. yılında yeni yıla merhaba gecesinde bir araya geldi. Sabancı Kültür Sarayı’nda düzenlenen gecede Yaşar Kemal’in ölümsüz eseri Çakırcalı Efe, İzmir Devlet Opera ve Balesi’nin yorumuyla sergilendi. 2017’nin son etkinliğinde Geleneksel Cevdet İnci Ödülleri de sahiplerini buldu.

65 yaşını kutlayan İnci Holding’in yöneticileri ve çalışanları Cevdet İnci’yi Anma ve Yeni Yıla Merhaba Gecesi’nde bir araya geldi.Sabancı Kültür Sarayı’nın ev sahipliği yaptığı gece, İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök’ün konuşmasıyla başladı. Yeni yılın yeni umutlar ve hedefleriyle birlikte geldiğinin altını çizen Neşe Gök, “2017 yılıyla birlikte zor sınavları geride bıraktığımızı düşünüyor, yeni yıla yeni umutlarla adım atıyoruz. Hedeflerimize 65 yıldır olduğu gibi bu senede emin adımlarla ve umutla yürüyeceğiz.65 yıllık bu deneyimle Ege’nin İnci’si, Türkiye’nin İnci Holding’i olduk” dedi.

Cevdet İnci Ödülleri’nin sahiplerini bulduğu gecede, İzmir Devlet Opera ve Balesi, Yaşar Kemal’in ölümsüz eseri Çakırcalı Efe’yi sergiledi. 2017-2018 sezonunda bu performansa sponsor olan İnci Holding, her yıl olduğu gibi sanata ve sanatçılara olan desteğini sürdürüyor.

Gecede, geleneksel Cevdet İnci Teşvik Ödülleri de sahiplerini buldu. İnci Holding’in kurucusu Cevdet İnci’nin gelecek nesillere emanet ettiği değerlere sahip çıkan çalışanların katılımıyla bu yıl 13. kez gerçekleştirilen Teşvik Ödülleri’nin kazananları ödüllerini aldı.

İnci Holding’in 2000 yılından bu yana her sene belirlediği ‘Toplumsal Mesaj’ yarışmasının birincisi, gecede açıklandı. İnci Holding’in dört temel değerinden biri olan “sürekli gelişiriz” başlığı üzerinden oluşturulan sloganların birincisi “Gelişime açık olmak, yarınlarda var olmaktır” oldu. Sloganın sahibi Maxion Jantaş şirketinden Eyüp Topçu, ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök’ün elinden aldı. Birinci olan mesaj öncekilerde olduğu gibi yıl boyunca antetli kağıt, sunum, katalog gibi tüm yazılı materyallerde ve mail imzası, web sitesi gibi iletişim araçlarında kullanılacak.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Nisan 2018’den bu yana HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdür Vekili olarak görev yapan Nilgün Şimşek Ata, HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdürü olarak atandı.

Kosova Milletvekili Fikrim Damka ve Kosova Meclis Başkanı Danışmanı Levent Buş, fuara davet ettikleri Uluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği (BATÜDER) Başkanı ...

JTI Türkiye’nin Finans ve Satış Direktörlüklerinde yeni atamalar gerçekleşti. Finans Direktörü Besim Göçer Satış Direktörü olarak atanırken, Finans Direktörlüğüne ise ...

Türkiye Kalite Derneği’nde (KalDer) Genel Koordinatörlük görevine Tuğrul Fadıllıoğlu atandı. Fadıllıoğlu, yeni görevine 11 Temmuz 2018 tarihinde başladı.

Türk Telekom, KKTC’nin ana internet sağlayıcısı KKTC Telekomünikasyon Dairesi ile Kıbrıs’taki internet hizmetlerinin kapasitesinin artırımına yönelik protokol imzaladı.

Euromoney tarafından sürdürülebilir finans konusunda Orta ve Doğu Avrupa’nın En İyi Bankası ödülünü Garanti kazandı.

Sektör birincisi olan Banvit’e TİM’den Ödül.

Yazarlar
Website Security Test