Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Kılıç Holding’e İnsana Saygı Ödülü

20.5.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Kuruluşundan bugüne attığı her adımda topluma karşı olan sorumluluğunun bilinciyle hareket etmeyi temel ilke edinen, balık yetiştiriciliğinde dünyanın sayılı büyük firmaları arasında yer alan ve 2 bin kişiye istihdam sağlayan Kılıç Holding, İnsana Saygı Ödülü’nün de sahibi oldu.

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak ve deneyimlerini iyileştirecek uygulamaların aktarıldığı Kariyer.net ana sponsorluğunda gerçekleştirilen İK Zirvesi’nde, İnsana Saygı Ödülleri sahiplerini buldu.

İş başvurularını en hızlı sürede ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra, en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmalara verilen ödül kapsamında, Kılıç Holding, 2017 yılı İnsana Saygı Ödülüne layık görüldü.

Çipura ve levrek üretimi ile deniz balıkları yetiştiriciliğinde dünyanın sayılı firmaları arasında yer alan ve Türkiye’de  istihdama önemli katkılar sağlayan  Kılıç Holding adına ödülü Kılıç Holding İnsan Kaynakları Direktörü Pınar Taban Sevgen ve İnsan Kaynakları İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu Songül Dönmez aldı.

 

“Ödül tüm çalışanlarımızın”

Kılıç Holding İnsan Kaynakları Direktörü Pınar Taban Sevgen, insana verilen değer konusunda tavizsiz olduklarını ifade ederek, “İnsan için üretirken insana saygıyı ihmal etmeyen bir anlayışa sahibiz. Bunun takdir edilmesi bizim için gurur vesilesi. Teşekkür ediyorum” dedi.

İnsan Kaynakları İşe Alım ve Eğitim Sorumlusu Songül Dönmez ise çalışanların huzuru ve mutluluğunun doğrudan üretimin kalitesine yansıdığını ifade ederek “Bu bilinçle her bir çalışanımızın huzuru bizim için en önemli kriter. Bu ödülü tüm çalışanlarımız adına alıyoruz” diye konuştu.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Brand Finance tarafından hazırlanan ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları’ araştırmasının 11’incisi açıklandı. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşunun araştırmasına g...

Abalıoğlu Grubu, sanayi sektörüne yönelik yapılan iki büyük araştırmada Türkiye’nin en önemli şirketleri arasına adını yazdırmayı başardı. İstanbul Sanayi Odası’nın (İ...

Aruba Networks'un yaptığı yeni bir araştırmaya göre dijital iş yerlerinde çalışanlar daha mutlu ve daha motive.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 2017 yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde Esen Plastik 354’üncü sırada yer aldı.

Sun Tekstil, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin “İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2017 yılı listesinde 316.sırada yerini aldı.

İnci Holding, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ listesinde yine üç iştirakiyle yer aldı. Akü devi İnci GS Yuasa son 5 ...

Kılıç Deniz Ürünleri, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı Türkiye’nin “İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2017 yılı listesinde 158. sırada yer aldı.

Yazarlar
Website Security Test