Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

KalDer Genel Koordinatörlüğü'ne Tuğrul Fadıllıoğlu atandı

13.7.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye Kalite Derneği’nde (KalDer) Genel Koordinatörlük görevine Tuğrul Fadıllıoğlu atandı. Fadıllıoğlu, yeni görevine 11 Temmuz 2018 tarihinde başladı.

Çalışma hayatına Arçelik A.Ş.’de Tasarım Mühendisi olarak başlayan Tuğrul Fadıllıoğlu; Kalıphane Şefliği, Teknik Müdürlük, Kalite Güvence Müdürlüğü, İşletme Müdürlüğü ve Ürün Direktörlüğü görevlerinden sonra Koç Holding CRM şirketi olan Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.’de önce Genel Müdür Yardımcılığı daha sonra ise Genel Müdürlük görevlerini sürdürmüştür. Ardından Koç Holding şirketi olan ve satınalma konusunda faaliyet gösteren Zer A.Ş.’de Genel Müdürlük yapmış olup halihazırda İnci Holding’e bağlı ISM Makine Elektrik Ticaret A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir. KalDer’in kuruluşunu takiben Ödül Denetçiliği, KÖYK (TMÖYK) Üyeliği ve KalDer İzmir Şube Kurucu Başkanlığı görevleri ile KalDer’e emek vermiştir. Fadıllıoğlu evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

Dönüşümün önemini ve gerekliliğini ulusal / uluslararası platformlarda dile getiren ve 2017 yılında gerçekleştirdiği Arama Konferansı ve Strateji Çalıştayı’ndan elde ettiği iç – dış değerlendirme ve geri bildirimler ile 2030 vizyonunu ‘Ülkemizde sürdürülebilir iş ve yaşam kalitesine yön gösteren, dönüşüme liderlik eden bir sivil toplum kuruluşu olmak’ şeklinde yenileyen KalDer, attığı yapıcı adımlar ile kurumsal değerlerini çağın gerekliliklerine göre güncelliyor.

Dönüşümü başarıyla gerçekleştirebilmek için iş yapma biçimlerini, hizmetlerini, hızını, insan kaynaklarını sürekli olarak iyileştiren KalDer, 27 yıllık köklü geçmişi ve entellektüel sermayesiyle iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları arasındaki saygın konumunu koruyor. Özellikle mükemmellik, yönetişim, dönüşüm, kalite ve dijitalleşme alanlarında gündem belirleyen proje ve etkinliklere, kongrelere imza atan KalDer, 100’ü aşkın eğitimcinin aynı çatı altında buluştuğu Mükemmellik Akademisi ile ülkemizin geleceğine yön veriyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türk kargo sektörüne kattığı ilkler ve son yıllarda dikkat çeken sürdürülebilir inovasyon adımları ile adından sıkça söz ettiren Yurtiçi Kargo, son olarak geliştirdiği...

Ankara merkezli kurulan ve sadece Siteler esnafının ürettiği mobilya ve yan ürünlerinin satıldığı ANKAMOB AVM’de vatandaşa sezonda büyük indirim fırsatı sunuluyor.

Trabzon'da Hobbit evleri turistlerin yoğun ilgisinin hedefi.

Türk Eximbank Reeskont Kredileri kapsamında e-bono uygulamasını başlatıyor.

Dünyanın önde gelen siber güvenlik şirketlerinden McAfee, yeni ülke müdürü Hakan Uzun’un yönetiminde yüzde 100 büyüme hedefliyor.

İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde 1914 yılında Aliotti Ailesi tarafından yaptırılan, 1938 yılında Yaşar Topluluğu’nun kurucularından Durmuş Yaşar tarafından satın alınan v...

Nisan 2018’den bu yana HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdür Vekili olarak görev yapan Nilgün Şimşek Ata, HSBC Portföy A.Ş. Genel Müdürü olarak atandı.

Yazarlar
Website Security Test