Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

TürkTraktör, iş makineleri yatırımlarına ‘İstanbul İş Makineleri Tesisi’yle devam ediyor

15.3.2016
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

TürkTraktör, Türk inşaat sektörünün ihtiyaçlarını, ‘her zaman daha iyisini yapma yaklaşımı’ ve yüksek teknoloji ürünü iş makineleriyle karşılıyor. Yeni iş makineleri tesisi, Marmara Bölgesi’ne son teknoloji ürünleriyle ve servisiyle hizmet verecek

TürkTraktör,25.000 m²alana kurduğu doğrudan satış ve servis hizmeti sunan iş makineleri tesisinin üçüncüsünü hizmete açtı. Tesis bölgeye CASE marka iş makinelerinin ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin dağıtımını yaparken; CASE ve NEW HOLLAND markalı ürünlerin servis hizmetini de sunacak.

Tesisin açılış töreni, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, CNH Industrial N.V CEO’suve Case ile New Holland İş Makineleri Marka Başkanı Richard Tobin, Koç Holding Savunma Sanayi, Diğer Otomotiv, Bilgi Grubu Başkanı Kudret Önen, TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta ve çok sayıda önemli davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

   

TürkTraktör’ün iş makineleri alanındaki üçüncü direkt satış ve servis merkezi

TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, açılış töreninde yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “TürkTraktör olarak, yine ‘sınıfının en iyisi’ hizmeti sunacağımız yenibir tesisimizi daha;yani İstanbul İş Makineleri Tesisi’ni açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.İş makinesi alanındaki yatırımlarımıza, Türkiye’de bu sektörün en önemli bölgesi olarak ifade edebileceğimiz bir lokasyonda açtığımız, bu tesisimizle devam ediyoruz. Hedefimiz çok net: Müşterilerimizin ekipmanlarının sahada her zaman tam kapasite çalıştığından emin olarak; yaptıkları yatırımın geri dönüşünü,en yüksek seviyeye ulaştırarak almalarını sağlamak.Bu önemli günde bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ediyorum. Tesisimizin kapılarını açıyor ve bu anı sizlerle paylaşıyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.”

            

Sektörün ihtiyaçlarını yüksek kalitede servis standartlarıyla karşılayan güçlü işbirliği

Koç Holding Savunma Sanayi, Diğer Otomotiv, Bilgi Grubu Başkanı, Üyesi Kudret Önen, 62 yıllık geçmişiyle Türkiye’de sektörünün en eski üreticisi TürkTraktör olarak farklı alanlardaki yatırımlara devam ettiklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Türkiye iş makineleri pazarı, dünyanın en önemli pazarlarından biri ve çok yüksek bir büyüme potansiyeline sahip. Koç Holding ve CNH Industrial olarak kendini ispat etmiş işbirliğimizle,2013 yılında girdiğimiz bu yeni sektördeki performansımızı hızla artırıyoruz. Bu yeni tesis de, ekibimizin sürekli gelişiminin bir göstergesidir.”

            

CNH Industrial CEO’su ve Case ile New Holland İş Makineleri Marka Başkanı Richard Tobin, ise şu yorumu yaptı:

“İş makineleri pazarına TürkTraktör ve Koç Holding’in Türkiye’deki tecrübesiyle sunduğumuz CASE ve New Holland ürünlerinin kısa zamanda gördüğü ilgi bizlere, Türk inşaat sektörünün ihtiyaçlarının karşılandığını göstermektedir. ABD, Japonya ve İtalya’da üretilen yüksek teknolojiye sahip ürünlerimizi, burada da sunuyor olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü "Şirket ortaklık sözleşmesi hazırlanmasında, şirket avukatları ilave bir süreye ihtiyaç olduğunu ifade ettiler. Bu ihtiyaç sebeb...

Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar, “Ön taleple sattığımız ilk 400 Karoq’un tamamını gemiden iner inmez müşterilerimize teslim ettik. Showroom’da sergileyecek ar...

Otomobil tutkunlarını tek çatı altında toplayan TÜYAP Adana 6. Çukurova Otoshow Fuarı, kapılarını ziyaretçilerine açtı. Büyük merak ve heyecanla beklenen Fuar, protoko...

Otomotiv Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Türkiye'de yılın otomobili ünvanı bu yıl Hyundai Ioniq oldu.

Yerli otomobilin CEO’luğuna Gürcan Karakaş’ın getirileceğine kesin gözüyle bakılıyor

Seat’ın kompakt crossover modeli Arona’nın dizel versiyonu Türkiye’de satışa sunuldu.

Ünlü dövüş filmleri yıldızı Jean-Claude Van Damme'ın kızı Bianca Bree de babası Van Damme gibi dözüş sanatlarını seçti

Yazarlar
Website Security Test