Selçukta her hafta bir oyun

15.9.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Selçuk Belediye Tiyatrosu her cumartesi bir oyun sergileyecek. Aralık ayına kadar devam edecek olan oyunların ilki “Kadınlar Mektebi” 16 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu’nda seyirciyle buluşacak.

Selçuk’ta farklı zaman dilimlerinde farklı yerlerde oyun sergileyen Selçuk Belediye Tiyatrosu sonbahar ve kış döneminde de Selçuklular’a tiyatro keyfi yaşatmaya devam edecek. Her cumartesi Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu’nda oyun sergileyecek olan Selçuk Belediye Tiyatrosu “Kadınlar Mektebi” ile perdelerini açıyor. “Gerdek Gecesi, Duvar, Töre, Kazım” gibi oyunları sergileyecek. Oyunlar her cumartesi Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu’nda saat 21.00 de seyirciyle buluşacak. Selçuk Belediye Tiyatrosu tarafından sergilenecek tüm oyunlar yetişkin oyunu kategorisinde yer alıyor.

Türkiye’ye açılacaklar

Bugüne kadar Aydın ve ilçelerinde, Ödemiş ve köyleri, Bademler Köyü gibi yerlerde de oyunlarını sergileyen Selçuk Belediye Tiyatrosu yeni dönemde ülke genelinde düzenlenen festivallere de katılacak.

Selçuk Belediye Tiyatrosu geçtiğimiz aylarda Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından düzenlenen 17. Direklerarası Seyirci Ödülleri’nde Selçuk’un köylerine oyun götürmesi sebebiyle  “ Fark Yaratanlar” kategorisinde ödül almıştı. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...