Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları Aşk 4 Ağustos 2020 Salı

3.8.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 4 Ağustos 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Toprak ve Su

İkili yaşam…Birbirini besleyen iki kaynak…Birbirinden güç alan iki kutup…Birbirini destekleyen iki hayat…Birbirinde can bulan iki ruh… Birbirinin eksiğini tamamlayan iki unsur… Toprak ve Su…Birlikte güzel…Ama kararında güzel…Toprağa fazla su verirsen çamur olur…Az su verirsen kurak olur…İkisi olması gerektiği kadar…İkisi olabildiği kadar…

Bugün…Düşünce, öğrenme ve akıl gezegeni Merkür, öğretmen Satürn karşı karşıya geliyor… Karşı karşıya geliyorlar gelmesine de, günün sonunda uzlaşı kaçınılmaz gözüküyor…Her ne kadar karşı karşıya gelseler de birbirlerini besliyorlar…Biri su, biri toprak…Kaynakları buluşunca doğru zamanda…Hayatımıza “yeşil” tatlar gelecektir mutlaka…

Gökyüzü çok şey anlatır. Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:  Hareket planın var her zamanki gibi. Ama nereden yol alacağını bilmeme hali sarsıyor seni. Neyse ki az kaldı. Biraz daha sabret. Gerçi sabır ve sen birbirinize tezat manadasınız ama olsun. Bugün iç sesini bir dinle bak bakalım ne diyor. Mesela evle mi ilgilen diyor? Ya da hadi artık çalış mı diyor? 

Boğa ve Yükselen Boğa:Anlatmak en iyisi.. Hiç bir şey tutmamak içinde. Sen anlat sustuklarını... Paylaş içinden geçenleri...Çekinmeden, endişe duymadan, eleştirilmekten korkmadan. Bir de her duyduğuna hemen inanma...Önce bir akıl süzgecinden geçir sana anlatılanları

İkizler ve Yükselen İkizler: Kısa bir zaman kaldı aslında...Günler...Biliyorum son bir kaç haftadır hayat enerjini, eforunu kendine dönüştürmek için harcıyorsun. Ve bir de maddi krizlerini dönüştürmek için. Kazandığın para yeterli mi? Daha fazla kazanmak için neler mümkün? Şimdi nefsini terbiye etme zamanı

Yengeç ve Yükselen Yengeç:  Çatışmalar, yüksek sesle bağırmalar, ağzından çıkanın kulağının duymadığı zamanlar… Son bir kaç haftadır enerji yakıtındı.. .Şimdi bir “ter”le topla yaşadıklarını... Neler seni sinirlendirdi? Neler için, kimler için uğraş verdin bu kadar çok? Şimdi de bu soruların yanıtları için alın teri dök bakalım.  

Aslan ve Yükselen Aslan: Bir kedi gibi yaşamak ne güzel olurdu değil mi? Kucağından bırakmak istemediğin tekir kedi gibi mesela... Uyumak serin yerde…Gölge bir salıncakta….Kucağına düşmek” aşk”ın...Mırıldanarak anlatmak sevdiğini...Belki yolunu kaybettin. O zaman yıldızlara bak yönünü bulmak içim.

Başak ve Yükselen Başak: Çok uğraş verdin..çok enerji sarfettin...Çocuğun için, çocukluğun için, içindeki çocuk için.  Son bir kaç haftadır bu konular seni hareketlendirdi. Gündemini meşgul etti. Bugün geçirdiğin süreci düşün. . Eksik yönlerini tamamlamaya çalış mesela. Ya da neler yapman gerekenleri irdele.

Terazi ve Yükselen Terazi: Zamana zaman tanımak gerekiyor bazen… Çok fazla kurgulamadan, zihinde senaryolar üretmeden beklemek… Son birkaç haftadır tüm enerji kaynaklarını kariyerinde kullanıyorsun. Ama hep bir depresif hallerde geziniyorsun. Yaptığın işe, hazırladığın sunumlara belki de güvensizliğin.  Şimdi dört günlük bir süre var önünde. Bu karamsar buluttan kendini çıkarmak için.

Akrep ve  Yükselen Akrep: Son birkaç haftadır…Aslında otuz uzun günden fazladır… Hep bir tema üzerinde yoğunlaşıyor hayatın…En yakınındakiler, en sana benzeyenler, en senden destek alanlar…Aynı yerden hayata tutunduğun…Yani kardeşin…Çok uğraştırdılar seni… Neyse ki az kaldı…Dört gün sonra daha rahat hissedebilirsin kendini…Bu arada kısa bir yolculuk yapmaya ne dersin?

Yay ve Yükselen Yay: Son birkaç hafta…Toplamda 30 günden de fazla…Birikenler…Aslında birikmesi gereken ama birikmeyenler…Elden uçup gidenler…Bugün biraz ruhunu sıkabilir bu durum… Yani son günlerde neden harcamaların arttı? Neden sürekli her şey bir masraf kalemi olarak yazılıyor? Bugün ruhunun gerçeklerle yüzleşme zamanı.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Kendini ortaya koymaktan çekinmediğin zamanlar…Son birkaç haftadır yani 30 günden daha fazla… .Kendini ifade etmeyi öğrendiğin, kendin için adım atmaya başladığın zamanlar. Bu son dört günü iyi bir harmanla… Sapla samanı ayır… Ruhuna dokunmayanların hayatında uzun nefes almasına izin verme.

Kova ve Yükselen Kova: Hep kendini yenileme telaşında insan. Kendini onarma, tamir etme. Önünde dört gün var. Önce “ruh”, önce “ anne”, önce “annelik”, önce “ duygular” Bilinçaltının hazine sandıklarını ortaya çıkarma, havalandırma, bohçaları temizleme ve lavanta ekme zamanı.

Balık ve Yükselen Balık: Bir gün, mutlaka diğer günden farklı olmalıdır. Gün gelir enerjini kariyerin için harcarsın, gün gelir arkadaşların için ya da içinde filizlenen umutların için. Bugün biraz paylaşım günü. Kırgınlıklarını, kızgınlıklarını, can kırıklarını gönüldaşlarınla paylaşma zamanı.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test