Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları Aşk 28 Eylül 2020 Pazartesi

27.9.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 28 Eylül 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Sen olmasaydın

Ben gülmeyi öğrenebilir miydim? Sen olmasaydın… Sabahları neşeli uyanabilir miydim? Sen olmasaydın… Gözlerimin rengi yeşile çalar mıydı? Sen olmasaydın… Ben maviyi bu kadar sever miydim? Sen olmasaydın… Ben çiçek adlarını bilebilir miydim? Sen olmasaydın… Ben kimin yolunu beklerdim yorgun yaz akşamlarında? Sen olmasaydın… Kim öğretecekti bana hayatı neşeyle, umutla ve sevgiyle karşılamayı? Sen olmasaydın… O yüzden iyi ki doğmuşsun.

Gün akşama dönerken… Duygusal, empati, güçlü sezgiler ana teması olabilir yaşamının… Akmaya hazır gözyaşların da eşlik edebilir sana… Kendini kırılgan hissedebilirsin… Karamsar yanların ortaya çıkabilir… Aynı zamanda romantik ve naif duyguların esiri olabilirsin… Sessizliği deneyimleyebilirsin… “Biz”li cümleler kurabilirsin… Neden mi? Çünkü Ay Balık Burcu’nda sefere çıkıyor.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Biraz sakinliği öğrensen… Sakin kalmayı becerebilsen… Hayat koşulları daha güzel olacaktır senin için. Bırak savaşmayı yatağının altındaki canavarlarla, karanlıkta pusu kuran devlerle… Unutma, her karanlık sadece bir elektrik düğmesi mesafesinde… Açtığın zaman lambayı… Ne gölge kalır, ne de karanlık… Cesaretin nerede kaldı senin? Bir söz ver kendine… Kendinle savaşmayı bırakmak üzerine…

Boğa ve Yükselen Boğa: Hayatında bir sürü gelişme oluyor… Herkesin hayatında olduğu gibi… Herkesin hayata kırıklıkları var göğsüne batan… Sadece senin değil… Demem o ki yalnız değilsin tek sıkıntısı olan… Yalnız değilsin arkadaşların var… Yalnız değilsin ayrıca… Umudun var…

İkizler ve Yükselen İkizler:Sabah uyanınca bir hedefin var… Öğlene doğru bambaşka bir hedef, akşam olunca sabahki kararlılıktan eser yok. Neden sürekli değişiyor planların, hedeflerin? Yeterince inanmadığın için mi? Kendine yeterince güvenmediğin için mi? Ya da her şeyi bir tek senin bildiğini düşünmen mi? Kendine yeni bir rota oluşturmayı deneyebilirsin bugün… Özellikle kariyer noktanda… Alternatiflerin olması ama tek bir hedef yeterli olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Hafta sonu zorlu mu geçti? Çok mu yordu ev işleri seni? Dinlenme fırsatı bulamadın mı her zamanki gibi? Yoğunluk, yorgunluk ve yoksunluk hissi belki de seni bu kadar sarmalayan… Eğer yapmak istersen… Eğitimler için verimli bir zaman dilimi… Mesela ruhuna iyi gelecek, seni iyi hissettirecek, zihin yapını değiştirecek eğitimler almak istersen bu zaman dilimini değerlendirebilirsin… Ve eğer varsa bir yurt dışı planın, bunun içinde bugün çalışmaları başlatabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan:Aslında uzak görüşün bir hayli başarılı… Yakında da sorun yok gibi gözüküyor. Ama yine de bir şeyler mi eksik? Neden o zaman yanlış okuyorsun bazı satırları? İdrakin yüksek, farkındalığın var ama hareket planın eksik gibi… Neyse önünde iki uzun gün var çözüm getirebilirsin, en azından deneyebilirsin maddi konulardaki belirsizliği gidermeyi… Ah eski bol kazançlı günler nerede şimdi?

Başak ve Yükselen Başak:Biliyorsun her şey değişir. Mevsimler değişir mesela… Ve her değişim yeni bir fırsat sunar bizlere. Kendimizi yenilemek adına, eksiklerimizi tamamlamak adına, yüklerimizden kurtulmak adına… Ve tam 28 günde bir sorar bize: “Hazır mısın?” Kendini tanımaya, yüzleşmeye hazır mısın? Yüklerinden arınmaya mesela… İşe önce çantanda mı başlasan acaba? Çok gereksiz eşyalarla dolu değil mi?

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugünlerde sanki Güneş senin için var… Senin içini ısıtmak için… Sana yeni şanslar tanımak için… Sen de kıymetini bil Güneş ışıklarının…Bir de bugün ve yarına yansıyan Ay ışıkları var elbette… Geceni aydınlatan… Seni karanlık gölgelerden kurtaran. Bugün ve yarın… Sağlığına özen göstermeyi ihmal etmemelisin. Karaciğerini yoracak gıdalardan uzak dur istersen.

Akrep ve Yükselen Akrep: Aslında senin söylemene gerek yok. Yaşadıkların, gördüklerin hayatına dokunduğun herkes için misal aslında.  Ve sen de bir başka kimsenin deneyimleriyle aydınlatabilirsin yaşamını. Özellikle ebeveyn isen… Çocuğunla iletişimde yabancı bir gözün gördüklerini dikkate almaya ne dersin? Ve sen başkasının ebeveyni olmaya çalışma… Özellikle yüreğindeki misafirin…

Yay ve Yükselen Yay:Çok mu ihmal ettin evini bu aralar? Unutma ki, temiz ev, temiz bir zihnin göstergelerinden biridir… Kıyı köşe temiz olacak ki, zihninde gereksiz kuruntuları yok etsin… En iyisi sen önce evinden başla… Sonra başka bir denizde yüzmeye başlarsın nasıl olsa… Belki de fedakarlık yapmayı öğrenmen gerekiyor… Belki de kendinden önce başkasını, mesela anneni düşünmen gerekiyordur.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:  Sussan, karakterine ters… Konuşsan olmuyor… Sen de ne yapacağını şaşırdın. Evet, haklısın. Anlatamıyorsun kendini. Bazen boşa konuşuyormuşsun gibi hissediyorsun. Ama işte… Kendinde kusur arama. Sen yeterince güzel ifade ediyorsun kendini, düşüncelerini, duygularını. Anlayamayanlar içinse yapacak bir şeyin yok. 

Kova ve Yükselen Kova:En sevmediğin konu “ kısıtlanmak”. Hele de maddi düzlemde olursa bu kısıtlanma iyice zor senin için. Başkasına hesap vermeyi de sevmiyorsun, hesaplarla uğraşmayı da..Bugün…Yarın…Biliyorum senin için zor ama harcamalarını bir plan dahilinde yap…Mümkünse harcama yapma… Bütçeni koru… Ve eğer bir eğitim almak istiyorsan finansal okuryazarlıkta kendini geliştir… Bence ihtiyacın olabilir. İhtiyaç derken aman yanlış anlama… Yeni bir şeyler almaya bence ihtiyacın yok… Şu an tek ihtiyacın… Tasarrufu öğrenmek…

Balık ve Yükselen Balık: Hayat, hep yenilemek için, yeni başlangıçlar yapmak için fırsatları beraberinde getirir… Her 28 günde bir kendimizi yenilememiz için düğmeye basar…Bugün…Yarın… Senin için bir nevi yeni ay… Kendine çeki düzen vermek için… Kendini, görünümünü değiştirmek için…

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test