Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Eylül 2020 Çarşamba

29.9.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Eylül 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Aşka Karşı Koyabilir misin?

Bir kaçtın… İki kaçtın… Sonra bir bakmışsın ki… Kalbin bir başka sesle çarpıyor… Elin ayağın birbirine dolaşıyor… Eskisi gibi değil hayat… Her sabah bir başka doğuyor sanki Güneş… Yıldızlar daha mı parlak? Yüzündeki gülümseme de nerden çıktı? Sen yoksa âşık mı oldun?

Bugün… Gökyüzünün enerjili, hareketli, cesur ve hızlı temsilcisi Mars ev sahibi olduğu Koç Burcu’nda geri hareketini sürdürürken, henüz geri hareketini yeni tamamlayan Satürn Oğlak’la çekişiyor. Onlar çekişirlerken bizi de geçmişe götürüyorlar. Yapamadığımız, kararsız kaldığımız, yeterince cesur davranmadığımız konularla yüzleşebiliriz. Yine bugün, sakin kalmayı, öfkeyi kontrol etmeyi öğrenmemizin bize katkısı büyük olacaktır.  Bugün ilişkilerimizde zorlanabilir, soğuk ve mesafeli tavırlar sergileyebilir, katı davranışlarda bulunabilir, başta baba olmak üzere otorite figürleriyle çatışmalar yaşayabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Başka alternatifler de var senin için.  Başka yönler de var seni bekleyen. Gerçi bunu en iyi sen bilirsin. Sürekli yeninin peşinde koşan sensin. Yeni olan her şeye bayılırsın… Yeni güzeldir, yeni heyecan verir. Sen sevmezsin eskiyi. Ama şimdi eski bir konu gündemine gelebilir çözmeni bekleyen. İş yaşamında daha etkin rol üstlenmeye hazır mısın? Mesela terfiye

Boğa ve Yükselen Boğa:Sağlığının kıymetini, değerini kaybedince bilmemeli insan… Zaten, hep öyle olmaz mı? Ne zaman kaybederiz bir şeyleri o zaman hayıflanırız geçen zamana… Oysaki tüm sinyallerini vermişti sana zamanında… Sen şimdi sağlığını koruma yollarına bak. Özellikle zihninde yaşattığın kuruntulu dünyanın sağlığını bozmasına izin verme…

İkizler ve Yükselen İkizler: Bir yandan kendine yeni bir uğraş bulma arayışındasın… Sıkıldığında, bunaldığında açabildiğin farklı bir kapı… Şimdi biraz da aklında yaptığın el işlerin, hobilerin, uğraşların var… Belki de bu farklı kapıdan para kazanmak istiyorsun… Bunun için çalışmalarının startını vermek isteyebilirsin. Bir de eğer varsa, çocuğuna yönelik harcamalar bütçe dengeni bozabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Yarışın kendinle… Kökten uca bir hareketlilik… Reklam cümlesi gibi oldu biraz farkındayım… Demem o ki, bir şeyleri başlatma becerin var. Ama kendini kendinle kıyaslamaktan vazgeçip harekete geçebilsen… Evde her şey, bozulan düzenin, elektronik aletlerin sinirlerini alt üst edebiliyor… Ama sakin kal… Her şey tamir olabilir… Dilin açtığı yaralar dışında…

Aslan ve Yükselen Aslan: Yoksa teknoloji ele mi geçirdi seni? Bu aralar sosyal medya hesapları fazla hareketli… Paylaşımların beğeniliyor sürekli de… Peki, sen hayatını “like”layabiliyor musun? Sanal dünyada her şeyi anlatmak, ifade etmek, konuşmak güzel… Ama gerçek dünyada… Aktarabiliyor musun ruhunda kopan fırtınaları? Anlatabiliyor musun rüyalarını?

Başak ve Yükselen Başak: Öğrenmen gereken şeyler var… Değerlerini korumak gibi mesela… Net ve kararlı olmalısın…-miş gibi yaşamak en tehlikelisi… Bir şeyler var seni rahatsız eden… Onları görmezden gelemezsin artık… Başkasında olsa hemen fark edersin… Dilinin kemiği olmadığını da gösterirsin. Peki, sen ne zaman yüzleşeceksin en derine gömdüklerinle?

Terazi ve Yükselen Terazi: Niye kendini bu kadar kısıtlıyorsun? Niye kendine güvenmiyorsun? Sanki bir güç seni engelliyor, yeteneklerini gösteremiyorsun. Bir eylem planın var, hayata geçiremiyorsun. Şikâyet ediyorsun kendini kısıtlayan bu durumdan… Ama… Artık… Bugün bu anlamda farkındalığını arttırabilecek gelişmeler yaşayabilirsin. Seni neyin engellediğinin idrakine varabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Bir şeyler öğreniyorsun da, zor olan öğrendiklerini davranışlarına aktarabilmekte, karakterine uyumlatmakta, biliş düzeyine çıkarmakta… Herkese konuşurken kurduğun cümleler hep gereklilik kipinde. Ama kendine gelince cümleler kibir kipinde… Hedefin yok… Niyetin yok… Hayalin yok… Nasıl olacak böyle gidişatın? Bir başkası eleştirilirken gülmek güzel ama o eleştiri okları sana dönünce surat asmak neden?

Yay ve Yükselen Yay:Umutların, isteklerin her daim yanında.  Ama tek bir şey eksik… Para… Zaten maddi kaynakların senin yeni sınav soruların değil mi? Bugün tam da bu konularla ilgili bir ışık yakalayabilirsin kendinle ilgili… Yaşadığın, olumsuz gibi görünen bir durum artık ne yapman gerektiği konusunda sana uyarıcı olabilir. Bu arada çalışmak, çalışmak, çalışmak anahtar kelimelerin olmalı.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Hepimizin bir sınavı ve o sınava hazırlanacağımız sınav salonu vardır… Kimimizin salonu konforludur, koltuk rahattır, daha kolay yanıtlarız soruları… Senin de sınavın ilişkilerin üzerine… Evliliğin, eşin ya da neden hala evlenemediğin soru işaretlerin… Bugün tam da bu konuda, seni daraltan, mengeneye sokan konular üzerine zihnini yorabilirsin. Aynı pencereden hayata bakmak neden zor olsun ki? Bir özel bir not… Eşinle yaşadığın sorunlar iş hayatına yansımamalı… Eğer verimli çalışmak istiyorsan.

Kova ve Yükselen Kova:Bir yolculuk planın var… Özellikle de sınırları aşmak istiyorsun. Ama önce insan kendi sınırını aşmalı öyle değil mi? İş ortamın, çalışma arkadaşların pek bir yorucu bu aralar… Neden her şeyi yanlış anlıyorlar? Neden doğru sayfada yayımlanmıyor söylediklerin? Bugün tam da bu hali üzerindeki… Kaçıp gitmeli ama nereye?

Balık ve Yükselen Balık:Her şeyin hayırlısı denir ya… Senin içinde öyle hepimize olduğu gibi… Ama işte sorun kimde? Sorun nerede? Bir aşk arıyorsun, bir ilişki beklediğin… Lakin kendini dönüştürememek tek sıkıntın… İstediğin nedir? Neden her durumdan kriz çıkarıyorsun? Gerginsin… Suçu kimseye yükleme… Senin anlayabileceğin gibi anlatırsam, sevmek ciddi bir iştir ve ancak yürekli olana yakışır.

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test