Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları Aşk 22 Ekim 2020 Perşembe

21.10.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 22 Ekim 2020 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Gizli Saklı Hazinelerim var

Sus…Kimse duymasın…Kimse görmesin…Bir sırrın var sırlı kaplarda sakladığın…Bir sırrın var kendine bile itiraf etmekten çekindiğin…Bir sırrın var dilini lal eden…Bir sırrın var gönlünü “nar” eden…Bir sırrın var hayatını “ har” eden…Bir sırrın var dünyana “dem”vuran…

Güneş… Yeni bir yolculuğa başlıyor bu gece yarısından itibaren…Hazan mevsiminde…Artık tam bir ay boyunca Güneş Akrep Burcu’nda seyr-i seferde…Ve bizde böylece sezgilerimizle hareket etmeyi öğrenebilir, olayların detaylarını fark edebiliriz. Dayanıklı ve sabırlı olabiliriz… Mücadele gücümüz artabilir… Aynı zamanda takıntılarımızla da yüzleşebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Biraz zorlayıcı bir süreç var önünde uzanan. Madalyonun iki yüzü var senin için. Bir yandan kendini anlatmakta, kendini ortaya koymakta zorluklarla karşılaşabilirken, öte yandan bu sorunun nereden kaynaklandığını, neden kendini anlatamadığının derinlemesine irdeleyebilirsin. Aynı zamanda eşinden kaynaklı finans konuları hayatının odak konusu olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa: Aslında hayattan beklediğin şey çok net. İçten gülüş ve başını yaslayacağın bir omuz. Tüm karanlık gölgelerini yok edecek bir şövalye bekliyorsun çoğu zaman. Hayatında yeni açılan otuz günlük kapıda, ilgi odağın ilişkilerin. Ama bu sefer ilişkide, kendi kimliğini ortaya koymak isteyebilirsin. Ne istediğin rahat ifade edebilirsin,ilişkiden beklentileri daha net ve kararlı açıklayabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler: Gizlerin saklandığı yerden açığa çalışarak çıkıyor. Enerjini, mücadeleni iş sahasında ortaya koyuyorsun. Çalışma arkadaşlarına ya da çalıştığın alanda, kendi benliğini, arzularını ve kimliğini ortaya atmaktan çekinmeyeceğin bir dönem önünde uzanan. En çok dikkat göstermen gereken alan ise sağlık.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Tam da isteğin aslında bu değil mi? Aklına eseni istediğin zaman yapmak, kimseye hesap vermemek, uzun yolculuklar örülü müdanasız bir hayat. Şimdilerde ise, kendini en çok aşk hayatında anlatmak istiyorsun. Aslında ne bekliyorsun aşktan? İşte bunu hem kendine, hem de partnerine daha yüksek sesle anlatabilirsin.

Aslan ve Yükselen Aslan: Kısa yolculuklarından ardından şimdi dinlenme zamanı biraz. Biraz yoruldu ruhun sanki. Başkalarının sorunlarına odaklanmaktan kendini unuttun çoğu anlarda. Şimdi kendi evinde, kendi mabedinde, kendinle başbaşasın. Kendini özgür, cesur ve güçlü hissettiğin yerdesin. Bu otuz günlük süreçte, daha fazla hem kendi evinle, hem de ailenin eviyle ilgilenebilirsin. Belki de kendi evine çıkmak için daha fazla mücadele içinde olabilirsin. Ve bu dönem babayla olan ilişkilere biraz daha dikkat etmek gerekiyor.

Başak ve Yükselen Başak: İletişim, bilgi akışı bu dönem hayatının odağı. Kendini anlatmak, kendini parlatmak için kelimelerin gücüne sığınabilirsin. Bazen kördüğüm olur ya anlatamadıkların yüreğinde, işte şimdi o düğümleri çözmek için kendini enerjik ve güçlü hissedebilirsin bu dönemde. Aynı zamanda kardeşlerinle ilgili konular, hayatının odak noktası haline gelebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi:  Kendini hatırladığın zaman dilimi aslında önünde uzanan. Biraz daha kendine bakmaya, kendini aynada görmeye başladın. Şimdi biraz daha bak kendine ve gör içini. Ne kadar değerli olduğunun farkına var. Sana gelen otuz günlük süreçte, kendi değerin için, kendi kazançların için daha istekli ve hırslı olabilirsin. Özgüvenini pekiştirebilir, kendi kaynakların için adım atabilirsin. 

Akrep ve Yükselen Akrep: Son günlerin kararsızlık bulutu içinde geçti biraz. Adım atmaya bile üşendiğin anların oldu. Şimdi ise, hayata kaldığın yerden devam etme zamanı. Cesur ve radikal atılımlar yapmak için gerekli gücü içinde bulabilirsin .Daha fazla kendine değer verdiğin, hayatı kendin için yapılandırdığın bir süreç önünde akıyor. Artık ne istediğini biliyorsun hayattan. Beklentilerini ve hedeflerini doğru bir şekilde ortaya koyabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay: Geceler biraz daha uzun senin için. Aklın, iraden ve ruhun arasında kaybolmuş gibi hissediyorsun kendini. Bir adım atsan yürümeye başlayacaksın aslında. Gizliyorsun kendini ve isteklerini. Kendini biraz kapatıyorsun dış dünyaya. Bu süreçte biraz daha kendinle baş başa kalmak istiyorsun, kendi yol hikâyenin çıkış kapısını aralamaya hazırlanıyorsun.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Aslında yaklaşık bir aydır hayata dair, kariyerine ait zihninde soru işaretleri var. Doğru bir işi yapıp yapmadığını sorguluyorsun, belki biraz kendini kurban gibi hissediyorsun. Ama artık hayallerinin farkına varma zamanı. Hayallerini kurduğun büyük projeleri hayata geçirme, umutlarını yeşertme zamanı. Bu yönde daha atak ve cesur kararlar alabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova: Sessiz çığlıklarını duyurmakta zorluk çekiyorsun kimi zaman. Bazen o kadar yoruluyorsun ki, kendi kabuğuna çekilip kendini gizliyorsun herkesten. Ama şimdi güneş ışıkları senin istediğin, arzu ettiğin konular için fırsat sunuyor sana. Artık sarf ettiğin emeklerin karşılığını takdir görerek alabilirsin. Daha içten, daha sıcak ve daha özgüvenli bir ay seni bekliyor.

Balık ve Yükselen Balık: Zor zamandı geride bıraktığın 30 gün senin için. Bir şeyler kayıp gitti elinden, kendi gölge yönlerinle yüzleştin. Duygusal gel-gitlerin oldu çoğu saatler. Ama artık Güneş beklediğin ışığı sana vermeye hazırlanıyor. Kayıp hazineni bulmak için daha kararlı ve istekli davranabilirsin. Kendini bilgi yoluyla geliştirmek isteyebilir, farklı dünya görüşleri ya da spritüel öğretilere kendini daha fazla açabilirsin.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test