Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş
Ana Sayfa / 

Instagram'da profil fotoğrafı yapılamayan palyaço resmi

26.11.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Sosyal medyada dolaşan bir palyaço fotoğrafının Instagram'da hiçbir şekilde profil fotoğrafı yapılamadığı iddia ediliyor. Fotoğrafın üzerinde oynanmış bir palyaço fotoğrafı olduğu ve Instagram'da o fotoğrafı profil fotoğrafı yapanlara ödüller bile verileceği ifade ediliyor.

Sosyal medyada dolaşan ve son günlerin en popüler görsellerinden biri olan üzerinde oynanmış bir palyaço fotoğrafının Instagram'da profil fotoğrafı olarak ayarlanamadığı iddia edildi.

Daha sonra fotoğrafın profil fotoğrafı yapılması halinde Instagram'ın bu hesap için "intihara meyilli" kararını verip hesabı kapattığı belirtildi.

Ekşi Sözlük'te başlığı açılan fotoğrafla ilgili yazılanlar şöyle;

"Sosyal medyada şu sıralar çok konuşulan ve sürekli karşıma çıkan bu ilginç palyaço. Fotoğrafın özelliği nedir acaba, hiçbir şekilde Instagram uygulamasında profil fotosu yapılamıyor ve yapıp ekran görüntüsü alabilenlere iPhone vs ödüller veren ciddi ciddi sayfalar var.

Arkadaşlar yüzlerce mesaj gelmiş bir açıklama yapayım, instagram bu fotoğrafı profil fotosu yapanların intihara meyilli olduğunu düşünüp anında hesabını kapatıyormuş. bazı haber sitelerinde çıkmış, denemeyin sakın."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 5 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

17.12.2020 - 11:42
Sahte hasabımda denedim 5 saniye bekledim intahar ve diğer kendine Zarar verebilecek şeyler nedeni ile hesabın kapatıldı dedi

ömer faruk

13.12.2020 - 18:14
Bende tiktokta yaptım 😁
Yazarlar
Website Security Test