Facebook ta paylaştweet le
Ana Sayfa / 

Günlük Burç Yorumları 1 Mart 2021 Pazartesi

28.2.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Mart 2021 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Dün

Bugün yeni bir gün… Yeni bir sabah… Yeni bir ay… Yeni bir mevsim… Üstelik bahar mevsiminin ilk otuz günü başlıyor… Takvimlere bağlı kalmadan sonsuz bahar yaşamak istemez misin? Kendine söz ver o zaman… Umutsuzluğa düşmeyeceksin… Bugün üşüsen de yarın Güneş’in seni ısıtacağına inancını yitirmeyeceksin… Kendini besleyeceksin… Sevgiyle, umutla, düşle ve elbette “ aşk”la…

Bugün… Ay Terazi Burcu’nda seyrediyor…Ay Terazi yolculuğunda…Duygularımızda başkalarına öncelik vermeyi öğrenebiliriz. “Ben”den ziyade, “ Sen” önemlisin diyebiliriz. Nezaketi öğrenebiliriz duygularımızla. Adil davranmayı öğrenebileceğimiz gibi..Öte yandan karamsar yanlarımızla yüzleşebiliriz.
Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Kendine bir başkasının gözüyle bakabilir misin? Farklı bir açıyla baksan, tam karşıdan ne görürsün? Belki de artık bencillikten kurtulmanın, aceleci davranmamanın, adil olmanın, düşünceli olmanın zamanı gelmiştir.

Boğa ve Yükselen Boğa:Bu aralar susuz mu kaldı vücudun? Biliyorsun toprak kendini suyla besler. Seninde ihtiyacın olan şey su. Yoksa başka bir nedeni mi var böbrek ağrılarının?

İkizler ve Yükselen İkizler:Aşk güzel şey… Karşılıklı olursa…Aşk, paylaşmayı sever, bencilliği değil. Aşk, diyalogu sever, monologu değil. Aşk, iki kişiliktir. Üçüncü kişilerle kimliğinden çıkar. Aşk, sadakati sever, yalanları değil. Bence yeterince anlatabildim.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:En güvenli limanındasın…Yani evinde. Kendine ait odanda. Kendine ait alanında. Bugün…Yaşam alanınla ilgili konular gündeminde ilk sıralarda yer alabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:Bugün…Belki daha fazla sosyal medya kullanmak isteyebilirsin. Ve unutma…İletişim önemlidir…İfade etmek, anlatmak, yazmak, dinlemek…İletişim anlayışlı olmalı. İletişim dürüst olmalı. İletişim şiddetsiz olmalı.

Başak ve Yükselen Başak:Kim demiş sana cimri diye? Aman eline para geçince hemen harcamak için can atıyorsun. Hakkını yiyemem gerçi aldığın şey zarafet sembolü. Bugün yine dolaşıyor damarında alışveriş kanı. Bütçenin dışına çıkma diyeceğim ama…

Terazi ve Yükselen Terazi:Ay, 28 günde tamamlar dünya etrafındaki turunu. Ve her 28 günde geri döner başladığı yere. Ay, şimdi yeniliklere kavuşman, yeni adımlar atman, yapılanman için yeni ay enerjisi katıyor hayatına. Yeni başlangıçlar yapabilirsin. Yeni kararlar alabilirsin. Fiziksel görünümünde değişikliğe gidebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün…Derin sulara dalabilirsin. Zaten sen seversin derinleri, olayları tüm boyutlarıyla irdelemeyi, kuşkucu yaklaşımları. Peki, konu kendin olunca yine dalabilecek misin zihninin karanlık mağarasına? Kendinden sakladıklarını bulabilecek misin?

Yay ve Yükselen Yay:Bugün…Dünün yorgunluğunu atmak için tam fırsat. Arkadaşlarınla bir araya gelmek için özel zamanlar. Kendini farklı bir çevre içinde bulabilirsin. Sanatsal uğraşlarda bulunabilirsin. Kendini daha mutlu hissedebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Sen bu dünyaya yönetmek için gelmişsin. Kalıtımsal özelliğin yöneticilik. Bugün…İş yaşamında arabuluculuk çözümleri yapmak zorunda kalabilirsin. Eğer hukuk alanında çalışıyorsan yeni antlaşmalara imza atabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Gez ve gör dünyayı… Al eline haritanı…Küçükken en sevdiğin şeylerden biriydi harita oyunu. Atlastan bakıp işaretlerdin gitmek istediğin yerlere. Belki de çocukluk düşlerine geri dönme zamanı gelmiştir.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün…Her şeye rağmen sakin kalmalısın. Nezaketini elden bırakma. Hayat, hep güzel alkışlar getirmez ki. Krizler, en büyük yol gösterici değil midir zaten?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar