Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İhracat önemli kaldıraç oldu

3.10.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ali Rehai Kızıltan, Türkiye’nin içinde bulunduğu dönemde özellikle ihracat konusuna ağırlık vermenin önemini çok önceden gördüklerini dile getirdi.

Beta Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rehai Kızıltan35 yılı geçen tecrübeyle yola devam ettiklerini paylaştı. Motorlu kapı sektöründe lider firma olarak Ege’deki hacimli ve nitelikli işlerin tamamına yakınına imza attıklarını dile getiren Kızıltan, kamu ve özel sektörün açtığı ihalelerde de başarılı olduklarını kaydetti.

Yeniliklere yakın takip
Ali Rehai Kızıltan, Türkiye’nin içinde bulunduğu dönemde özellikle ihracat konusuna ağırlık vermenin önemini çok önceden gördüklerini dile getirerek, bunun olumlu sonuçlarını almaya başladıklarını ifade etti. Çözüm ortağı olarak çalıştıkları inşaat firmalarının yurtdışı projelerinde de yanlarında olduklarını vurgulayan Kızıltan, “Dünyada mevcut tüm motorlu kapı ve yangın kapısı standartlarındaki değişim ve yenilikleri takip ediyoruz. Bu kapıların uygulanması ve servislerinin verilmesi konusunda personel eğitimine büyük önem atfettik. Sektörde daha nitelikli ürünler kullanılmasına yardımcı olduk” diye konuştu.

Tercihin nedeni belli
“Gelişen trendlerve yenilikleri takip ederken hedefimiz müşterilerimize en doğru erene en ekonomik fiyata sağlamak ve satış sonrasında en iyi servis ve hizmeti verebilmek” diyen Kızıltan, “Beta, müşteri isteklerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden, uygun alternatifleri sunan yapısıyla yurtdışı projelerinde de tercih edilmenin haklı gururunu yaşıyor. Uluslararası kalite normlarında iş yapabilmek için, kaliteli üretim ve personel eğitimine özen göstermek gerektiğinin de bilincindeyiz. 2018’in ilk ayında ‘Kalite Yönetim Sistem Belgemizi’ güncelledik. ‘Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgemizin’ kapsamını genişlettik. Ayrıca, iş güvenliği konusunda personel eğitimlerine devam ediyoruz” bilgisini verdi.

Kaliteye uygun çözüm önerileri
Bugün bir fabrikanın ihtiyacı olan tüm kapı ve geçiş sistemlerini yaptıklarını paylaşan Kızıltan, “Burada otomatik kapı ve geçiş sistemlerinin yanısıra yükleme rampalarıda yapıyoruz. Ağırlı endüstriyel olarak çalışsak da konutlara yönelik çözümlemelerimizde var. Gelişen trendler ve yenilikleri takip ediyoruz. Müşterilerimize en doğru ürünü en ekonomik fiyata sağlıyoruz. Satış sonrası en iyi servis ve hizmeti veriyoruz. Her şeyi biz yapacağız gibi bir iddiamız da yok. Kalitemize uygun çözüm ortaklarımız var. bu mantıkla da Türkiye’de yüzde 100 yerli fotoselli cam kapıları üretiyoruz. Kendi markamızla da piyasaya sunuyoruz” dedi.

Türkiye’ye İnanıyoruz
Türkiye’nin potansiyeline, dinamizmine, insan gücüne her zaman inandıklarını ve güvendiklerini vurgulayan Ali Rehai Kızıltan, tek hedeflerinin daha fazla üretmek olduğunu, bu duyguyu tüm Türk sanayicisinin de paylaştığına inandığını ifade etti.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Kısa çalışma ödeneği talebi arttı. İşçinin yükünü tek başına üstlenmek istemeyen firmalar kısa çalışma ödeneği için sıraya girdi.

2019 kira artışı oranı neye göre belirlenecek? Kira artışının yapılacağı kriter belirlendi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'nde ekonomi alanında destek teklifi kabul edildi. Evlerde üretilen ürünlere vergi düzenlemesi, vergi ihlali ve UEFA maçları için ya...

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan hal yasası, Merkez Bankası'nın faizleri sabit tutması ve Japon Yeni cinsinden samuray bono ihracı açıklamaları.

LGP satış yönetmeliğinde değişiklik yapıldı. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) değişiklik yapılmasına dair yönetmeliği Resmi Gazete'de yayımlandı.

14. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı Lansman ve Basın toplantısı Fuar Anemon Otel’de yapıldı. Tarım ve Hayvancılık sektöründen çok sayıda temsilcinin h...

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Para Politikaları Kurulu, bugün (16 Ocak 2019 Çarşamba) toplandı. Toplantının ardından Merkez Bankası faiz kararını açıkladı.

Yazarlar
Website Security Test