Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Türk Akımı Projesinde ilk aşama bitti

19.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türk Akımı doğalgaz boru hattının ''Su Üstü Kaynaklama'' olarak bilinen işlemin tamamlanmasıyla, kıyı geçişi ve açık deniz kesimindeki boru hatları birleştirildiği bildirildi.

Türk Akımı Projesinde "Su Üstü Kaynaklama" olarak bilinen işlemin tamamlanmasıyla, kıyı geçişi ve açık deniz kesimindeki boru hatlarının birleştirildiği bildirildi. Aynı işlem Ocak - Şubay aylarında Rus sularında da gerçekleşmişti.

Karadeniz boyunca doğalgazın iletilmesini sağlayacak basınç istasyonu, Krasnodar Krayı Anapa'da bulunan Russkaya Kompresör İstasyonu kapalı duruma bekliyor. 

TürkAkım'ın her birinin doğalgaz kapasitesinin 15,75 milyar metreküp olan hatlarından ilkinin Türkiye'ye, ikincinin ise Güney ve Güneydoğu Avrupa ülkelerine doğalgaz taşıması bekleniyor. Boru hattının denizaltı bölümünü Hollanda merkezli South Stream Transport şirketi yapıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Ticaret Borsası koordinatörlüğünde Gıda, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Zeytincilik Araştırma Enstitüsü, Selçuk İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Zirai Mücadele Ara...

Cari açık ödemeler dengesi verilerinin açıklanmasının ardından dolar kurunda son durum ne? Dolar TL 5,90'ı aştı.

2019 Nisan ayı cari açık rakamları açıklandı. Ödemeler dengesi nisan 2019 verileri açıklandı.

BDDK'nın Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğinde yaptığı değişiklikler, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK), haziran ayı toplantısında faizleri değiştirmeme kararı aldı.

Katar, Borsa İstanbul'dan (BIST) milyarlarca lira yatırımını çekti. 2019'ul ilk 5 ayında Borsa İstanbul'dan çekilen Katar yatırımı raporlandı.

Solucan Gübresi Üreticileri Dernek Başkanı Ayşe Coşkun, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu´na Solucan Gübresi üretimi, kullanım alanları ve tarımda ver...

Yazarlar
Website Security Test