Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ev ve iş yerinde kendi elektriğimizi nasıl üretebiliriz?

28.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Evde ve iş yerinde kendi elektriğimizi nasıl üretebiliriz? 12. EIF Uluslararasi Enerji Kongresi ve Fuarı'nda kendi elektriğimizi nasıl üreteceğiz sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Temiz ve yenilenebilir enerji kaynağı günümüzde artık kaçınılmaz bir gelecek haline dönüştü. Dünyamızı koruyabilmek adına yapılacak büyük enerji devriminin ilk adımlarını toplumdan önce bireylerin kişisel olarak atması gerekiyor. Her konut ve iş yeri için güneş tükenmeyen bir enerji kaynağı olarak üstümüzde duruyor.

Yeni düzenleme ile her tüketicinin kendi elektriğini üretebilmesinin yolunu açıldı. Artık tüm çatılar enerji santraline dönüşüyor. Binaların çatılarına konulacak güneş enerji panelleri sayesinde elektrik üretimine başlayacaksınız. İhtıyacınız elektriği çatınızdan sağlayacak ve fazla gelen elektriği de satacaksınız.

12. EIF Uluslararasi Enerji Kongresi ve Fuarı’nda, işletmeniz ya da konutunuz için kurdurabileceğiniz ve “bedava” elektrik üretip, kullanmanız için, hem finansman desteğini sağlayacak bankalar ile hem de anahtar teslim kurulum yapacak firmalar ile sizi bir araya getiriyoruz.

Sizleri de bilgi almanız için 6 – 8 Kasım 2019 tarihleri arasinda EIF Enerji Konresi ve Fuarı'na davet ediyoruz. Kaydınız kongre merkezinden yada 'www.enerjikongresi.com' adresinden saglayabilirsiniz. EIF Enerji Kongresi ve Fuarı, Ankara ATO Conresium'da 6 Kasım 2019 tarihinde başlayacak. Kongre ve fuar etkinlikleri 8 Kasım 2019 tarihinde sona erecek.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türkiye’ye 2019 yılında 13 milyar 302 milyon dolar döviz kazandıran Ege İhracatçı Birlikleri, bu ihracata büyük katkı sağlayan 56 üyesini ödüllendirecek.

Ege Bölgesindeki girişimci gençleri desteklemeyi amaçlayan ve TÜSİAD ile EGİAD işbirliğinde ilk kez 2019 döneminde hayata geçirilen ''TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ege''...

Yatırımcıların 'güvenli liman' olarak niteledikleri altın fiyatlarında yükseliş trendi sürüyor. Kapalıçarşı'da çeyrek altında izdiham yaşandığı ve çeyrek altının karab...

Mersin Agrodays, Türkiye-Irak Yatırım, Ticaret ve Tarım Zirvesi katılımcılarını ağırlayacak. Iraklı iş insanları Mersin Agrodays'e çıkarma yaptı.

Türkiye'ye 2019’da 946 milyon dolar döviz kazandıran Ege Maden İhracatçıları Birliği, bu ihracata en büyük katkıyı sağlayan üyelerini ödüllendiriyor.

Türkiye'nin 2019 sonu itibarıyla ulaştığı 91,267 Megavat (MW) kurulu güç içinde, biyokütle kaynaklı enerjinin payı 801 MW düzeyinde. Toplam kurulu güç içinde sadece %0...

Ege bölgesinin en köklü ve en önemli buluşma noktası olan ve tarım sektörü temsilcilerini aynı çatı altında buluşturan 16. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, 26 Şub...

Yazarlar
Website Security Test