Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ev ve iş yerinde kendi elektriğimizi nasıl üretebiliriz?

28.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Evde ve iş yerinde kendi elektriğimizi nasıl üretebiliriz? 12. EIF Uluslararasi Enerji Kongresi ve Fuarı'nda kendi elektriğimizi nasıl üreteceğiz sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Temiz ve yenilenebilir enerji kaynağı günümüzde artık kaçınılmaz bir gelecek haline dönüştü. Dünyamızı koruyabilmek adına yapılacak büyük enerji devriminin ilk adımlarını toplumdan önce bireylerin kişisel olarak atması gerekiyor. Her konut ve iş yeri için güneş tükenmeyen bir enerji kaynağı olarak üstümüzde duruyor.

Yeni düzenleme ile her tüketicinin kendi elektriğini üretebilmesinin yolunu açıldı. Artık tüm çatılar enerji santraline dönüşüyor. Binaların çatılarına konulacak güneş enerji panelleri sayesinde elektrik üretimine başlayacaksınız. İhtıyacınız elektriği çatınızdan sağlayacak ve fazla gelen elektriği de satacaksınız.

12. EIF Uluslararasi Enerji Kongresi ve Fuarı’nda, işletmeniz ya da konutunuz için kurdurabileceğiniz ve “bedava” elektrik üretip, kullanmanız için, hem finansman desteğini sağlayacak bankalar ile hem de anahtar teslim kurulum yapacak firmalar ile sizi bir araya getiriyoruz.

Sizleri de bilgi almanız için 6 – 8 Kasım 2019 tarihleri arasinda EIF Enerji Konresi ve Fuarı'na davet ediyoruz. Kaydınız kongre merkezinden yada 'www.enerjikongresi.com' adresinden saglayabilirsiniz. EIF Enerji Kongresi ve Fuarı, Ankara ATO Conresium'da 6 Kasım 2019 tarihinde başlayacak. Kongre ve fuar etkinlikleri 8 Kasım 2019 tarihinde sona erecek.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türkiye İMSAD inşaat malzemeleri sanayi bileşik endeksi Ekim 2019 sonuçları açıklandı. Türkiye İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, Ekim ayında 0,89 puan a...

İMİB Başkanı Aydın Dinçer, sektöre nitelikli gençler yetiştirmek için YÖK ile birlikte çalışacaklarını duyurdu.

Makineleri yapan makineler olarak tanımlanan takım tezgahları alanında yapılan ihracatın yüzde 80’ini sac şekillendirme ve kesme presleri ile lazer ve plazma sac işlem...

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından yeni vergi düzenlemesi kapsamında önerilen kanun teklifine ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı.

Ege Maden İhracatçıları Birliği (EMIB) tarafından düzenlenen Hayatımız Maden Çalıştayı’nın üçüncüsü, 16 Kasım’da İzmir’de ''Sürdürülebilir Madencilik'' temasıyla yapıldı.

Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (MHGF) Kasım ayı etkinlikleri kapsamında İletişim Toplantısı’nı Ege Giyim Sanayicileri Derneği ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

İzmir'de düzenlenen 3. Ege Ekonomik Forum’un ikinci gününde tarım masaya yatırıldı.

Yazarlar
Website Security Test