Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Pandemi sonrası Türkiye ekonomisinin seyri

18.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yayın Kurulu üyemiz ve yazarımız Yeminli Mali Müşavir Mustafa Saim Uysal, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi sonrası Türkiye ekonomisinin seyrini değerlendirdi.

2020 yılının ilk çeyreğinde yüzde 4,5 büyüyen Türkiye ekonomisi geriye kalan sürede hangi yöne gidecek? Büyüme, işsizlik ve enflasyon gibi temel göstergeler ne olacak?

Euro bölgesi ülkelerinin yüzde 7-8 daralma öngördüğü, Turizm gelirlerinin de olağanüstü bir şekilde düştüğü bu süreçte Türkiye'nin ödeme dengesi ve döviz ihtiyacı ne durumda?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Ege Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği son bir senede ihracatını 388 milyon dolardan 514 milyon dolara çıkardı.

Pandemi döneminde ihracatta ayakta kalan yaş meyve sebze ve mamul sektörleri hayata geçirecekleri iki Uluslararası Rekabetin Geliştirilmesi (URGE) Projesi’yle Uzakdoğu...

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kurban Bayramı ikramiyelerinin ne zaman hesaplara yatırılacağını açıkladı.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, İzmir kestanesinin önemine vurgu yapan bir yazı kaleme aldı. Eriş, kestaneye sahip çıkılması gerektiği ve bu ürünün coğrafi iş...

TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu), Nisan dönemine ilişkin işsizlik verilerini açıkladı. Yazarımız Ekonomist Ali Nail Kubalı, TÜİK'in açıkladığı verileri değerlendirdi.

Ticaret Bakanlığı himayelerinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinasyonunda ve Ege İhracatçı Birlikleri organizasyonunda 7-9 Temmuz’da dünyanın en önemli re-export ...

TÜİK’in verdiği rakamlara göre işsizlik oranı yüzde 12,8 oldu. Nisan dönemine ilişkin rakamlar paylaşan TÜİK, geçen yılın aynı dönemine göre işsizliğin azaldığını açık...

Yazarlar
Website Security Test