Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Pandemi sonrası Türkiye ekonomisinin seyri

18.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yayın Kurulu üyemiz ve yazarımız Yeminli Mali Müşavir Mustafa Saim Uysal, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi sonrası Türkiye ekonomisinin seyrini değerlendirdi.

2020 yılının ilk çeyreğinde yüzde 4,5 büyüyen Türkiye ekonomisi geriye kalan sürede hangi yöne gidecek? Büyüme, işsizlik ve enflasyon gibi temel göstergeler ne olacak?

Euro bölgesi ülkelerinin yüzde 7-8 daralma öngördüğü, Turizm gelirlerinin de olağanüstü bir şekilde düştüğü bu süreçte Türkiye'nin ödeme dengesi ve döviz ihtiyacı ne durumda?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, İzmir kestanesinin önemine vurgu yapan bir yazı kaleme aldı. Eriş, kestaneye sahip çıkılması gerektiği ve bu ürünün coğrafi iş...

TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu), Nisan dönemine ilişkin işsizlik verilerini açıkladı. Yazarımız Ekonomist Ali Nail Kubalı, TÜİK'in açıkladığı verileri değerlendirdi.

Ticaret Bakanlığı himayelerinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinasyonunda ve Ege İhracatçı Birlikleri organizasyonunda 7-9 Temmuz’da dünyanın en önemli re-export ...

TÜİK’in verdiği rakamlara göre işsizlik oranı yüzde 12,8 oldu. Nisan dönemine ilişkin rakamlar paylaşan TÜİK, geçen yılın aynı dönemine göre işsizliğin azaldığını açık...

Pandemi döneminde ihracatta rekorlar kıran cerrahi önlük ve maskede Devlet Malzeme Ofisi’ne hibe şartı ihracatı zorlar konuma geldi.

2020 yılını “Sürdürülebilirlik Yılı” ilan eden Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Sürdürülebilirlik Manifestosunu açıkladı. EİB Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, EİB’nin ...

İzmir'de çekildiği belirtilen bir sokak röportajında konuşan genç, ülkenin gerçek gündemiyle ilgili konuştu. Gencin verdiği röportaj sosyal medyada büyük etkileşim aldı.

Yazarlar
Website Security Test