Facebook ta paylaştweet le

Ekonominin kalbi Ege Üniversitesi’nde atacak

30.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından “Egenomi Zirvesi” etkinliği düzenlenecek. Bu yıl 6’ncısı yapılacak olan etkinlik, 1-5-7 Nisan tarihlerinde pandemi sebebi ile online olarak gerçekleştirilecek.

Geniş katılımın beklendiği etkinlikte; "Pandemi Döneminde Hocaların Gözünde Ekonomi", "Blockhain Teknolojisi ile Kripto Paraların Geleceği ve Sektörel Etkileri" ve “Pandemi Süreci ve Sonrasında Finansal Piyasaların Yeni Dinamikleri” gibi konular ele alınacak.

Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan zirvede 1 Nisan oturumunda; Dr. Mahfi Eğilmez, Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, Prof. Dr. Emre Alkin ve Prof. Dr. Burak Arzova yer alacak. 5 Nisan oturumu; Erkan Öz, Ebru Güven, Vedat Güven,  Doç. Dr. Dilek Demirhan; 7 Nisan oturumu ise; Belgin Maviş, Cüneyt Paksoy, Seda Yalçınkaya Özer ve Prof. Dr. Türker Susmuş’un katılımıyla gerçekleşecek. 

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön kayıt formu www.egeisletmetoplulugu.com internet adresinde yer alıyor. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Merkez Bankası, faizi bir önceki ay olduğu gibi Mayıs ayında da değiştirmeyerek yüzde 19 düzeyinde sabit tutulmasına karar verdi.

Merkez Bankası’nın politika faizini yüzde 19’da sabit tutmasını değerlendiren Altınbaş Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Emre Alkin, “Beklenti Merkez Bankası'nın fa...

Ege İhracatçı Birlikleri Nisan ayında yüzde 68 ilerlemeyle ay bazında 1 milyar 373 milyon dolarla tarihinin en yüksek ihracat rakamına ulaştı. EİB, Nisan ayında 178 fa...

Türk gıda ihracatçıları 1,5 milyar dolarlık ihracat hedefledikleri Amerika Birleşik Devletleri pazarında dijital pazarlamaya yoğunlaşarak hedeflerine ulaşacak.

DEİK ve EGD’nin birlikte düzenlediği Ticari Diploması Yolcuğu toplantısına konuk olan Türkiye-Tacikistan İş Konseyi Başkanı Cihangir Fikri Saatçioğlu tarımdan gıdaya i...

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), 2020 yılı Nisan ayında 815,4 milyon dolar olan ihracatını, 2021 yılının Nisan ayında yüzde 68’lik artışla 1 milyar 373 milyon 510 bin d...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, “Emeklilerimize bayram ikramiyeleri 6-7 Mayıs’ta ödenecek” ifadelerini kullandı.

Yazarlar