Facebook ta paylaştweet le

Ekonominin kalbi Ege Üniversitesi’nde atacak

30.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından “Egenomi Zirvesi” etkinliği düzenlenecek. Bu yıl 6’ncısı yapılacak olan etkinlik, 1-5-7 Nisan tarihlerinde pandemi sebebi ile online olarak gerçekleştirilecek.

Geniş katılımın beklendiği etkinlikte; "Pandemi Döneminde Hocaların Gözünde Ekonomi", "Blockhain Teknolojisi ile Kripto Paraların Geleceği ve Sektörel Etkileri" ve “Pandemi Süreci ve Sonrasında Finansal Piyasaların Yeni Dinamikleri” gibi konular ele alınacak.

Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan zirvede 1 Nisan oturumunda; Dr. Mahfi Eğilmez, Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, Prof. Dr. Emre Alkin ve Prof. Dr. Burak Arzova yer alacak. 5 Nisan oturumu; Erkan Öz, Ebru Güven, Vedat Güven,  Doç. Dr. Dilek Demirhan; 7 Nisan oturumu ise; Belgin Maviş, Cüneyt Paksoy, Seda Yalçınkaya Özer ve Prof. Dr. Türker Susmuş’un katılımıyla gerçekleşecek. 

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön kayıt formu www.egeisletmetoplulugu.com internet adresinde yer alıyor. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türkiye’ye 2020 yılında 910 milyon dolar döviz kazandıran Tütün sektörü, ihracatta sürdürülebilirliği sağlamak için geleneksel oriental üretimine ek olarak Virginia tü...

İl Koordinasyon Kurulunun 2021 Yılı 2. Olağan Toplantısı, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında gerçekleştirildi.

Merkez Bankası'nın repo ihalesine 152 milyar liralık teklif geldi. Piyasa ise güne yaklaşık 3 milyar lira eksi rezervle başladı.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2021 yılı mart ayı enflasyon rakamlarını açıkladı.

TÜRSAB ve Bodrum Tanıtım Vakfı (BOTAV) işbirliğiyle gerçekleştirilen Bodrum Leleg Yolu çalıştayının tanıtım toplantısında Bodrum turizminin geliştirilmesi ve 12 aya ya...

Ege İhracatçı Birlikleri, Mart ayında ihracatını yüzde 18 artırarak 1 milyar 286 milyon dolar ihracat gerçekleştirdi.

Dünya çapındaki en büyük internet şirketlerinin piyasa değeri açıklanırken, 2021 Şubat itibarıyla birinci sıraya piyasa değeri 1,662 milyar dolar olan Amazon’un yerleş...

Yazarlar