Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) 20 Şubat'ta İzmir'de

6.2.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde (İPZ) 2019’un ilk turu İzmir ile başlıyor. 20 Şubat’ta Hilton İzmir’de “Akıllı İşler” temasıyla gerçekleştirilecek zirve ilham veren sunumlara ev sahipliği yapacak. Marketing Türkiye tarafından düzenlenen İPZ Anadolu kapsamında zirvenin gerçekleştirileceği illerde “Kente Değer Katan Markalar Ödül Töreni” ile doğduğu kente katma değer yaratan şirketler ödüllerine kavuşacak. İPZ Anadolu Konferans dizisi Konya, Ankara ve Kayseri ile devam edecek.

Marketing Türkiye ile Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu’nun bu yılki teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Akıllı İşler” olarak belirlendi.

Markaları, sivil toplum kuruluşlarını, akademisyenleri ve iş dünyasını bir araya getiren etkinliklerde katılımcıları ilham veren sunumlar bekliyor.

Bir buluşma platformu olarak konumlanan ve Anadolu iş dünyasını geleceğe hazırlama misyonuyla harekete eden İPZ Anadolu Konferansları 13 yıllık deneyimini 2019’un ilk turunda farklı şehirlere taşıyacak. İPZ Anadolu Konferans dizisi kapsamında paylaşım ekonomisinin avantajları İzmir (20Şubat), Konya (27 Şubat), Ankara (5 Mart) ve Kayseri’de (11 Nisan) KOBİ’lerle buluşacak.

 

Anadolu iş dünyası geleceğe hazırlanıyor

Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu iş dünyasında yaşanan gelişmelere dikkat çekerek KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu bilgiye kısa yoldan ulaşmasını hedefliyor. İPZ Anadolu bir buluşma platformu olarak konumlanırken, Anadolu iş dünyasını geleceğe hazırlanması konusunda önemli bir misyon da üstleniyor. Her yıl konferans konuları bir ön ziyaretle zirvenin gerçekleştirileceği ilin kanaat önderleriyle yapılan toplantılarda belirleniyor.

Bu yıl İPZ Anadolu’nun destekçileri arasında Arçelik, Yapı Kredi Bankası, Bankalar Arası Kart Merkezi, MultinetUp, godaddy ve DigitalPartners yer alıyor.

2019’un ilk turunun en heyecan verici bölümlerinden biri ise “Kente Değer Katan Markalar Ödül Töreni” olacak. Konya, Kayseri, Ankara ve İzmir illerinde gerçekleştirilecek olan zirvelerde, bulunduğu bölgeye en çok yatırım yapan ve kente yarattığı katma değerle insanların kalbini kazanan markalar “Kente Değer Katan Markalar Ödül Töreni”nde ödüllerine kavuşacak.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Zarzuela bestecilerinin çeşitli eserlerinden alınan bölümlerden oluşan İspanyol Renkleri, 23 Şubat 2019 Cumartesi günü saat 20.00’da İZDOB Elhamra Sahnesi’nde İzmirlil...

Ege Sanayicileri ve İşadamları Derneği (ESİAD), 21. Olağanüstü Genel Kurulu’nda İzmir 2030 gelecek vizyonu için proje fikirlerinin derlendiği “Ege İş Dünyası Gözünden...

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, seçim kampanyasıyla ilgili çalışmalarını sürdürdü. Gün içinde sırasıyla Akademik İstişare Kurulu, Ege İhracatçıl...

Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, İzmir'deki en büyük sorunların neler olduğunu anlattı. NTV'de yerel seçim projelerine ilişkin soruları ...

CHP'nin adaylığını geri çektiği CHP İzmir Buca Adayı Suat Nezir basın toplantısı düzenledi.

13 yıldır devam eden ve Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde (İPZ) 2019’un ilk turu İzmir ile başladı.

Türkiye'de eğitim gören Gambiya’lı öğrencilerin oluşturduğu “Gambiya Öğrenci Birliği” ikinci toplantısını Tarihi Havagazı Fabrikası'nda düzenledi.

Yazarlar
Website Security Test