Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İZTO yeni çalışma dönemine hazır

17.2.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir Ticaret Odası (İZTO) 52.grup ''Reklam, Kamuoyu Araştırma, Açıkhava ve Organizasyon Grubu'' Meclis üyesi ve Meslek Komitesi Başkanı Filiz Avcı Belet, ''Temsilde şeffaflığa dayalı, kolektif çalışmayla, sektörde yenilikleri ön planda tutarak, çıtayı daha yukarıya yükseltmeyi hedeflediklerini'' söyledi.

İZTO 52. Grubun, düzenlediği, 2019 yılı hedeflerini ve yeni dönemin çalışma ilkelerini belirlemek üzere yapılan toplantıda konuşan Filiz Avcı Belet, geçen Nisan ayında gerçekleşen İZTO seçimlerinde, grubun tarih yazdığını anımsattı ve “133 yıllık Oda’nın tarihinde ilk kez; iki iş kadını aynı komiteden Meclis’e girdi. Bu başarı temsil ettiğimiz sektörün başarısıdır, bu vekaleti, sizlerden onur duyarak aldık. Tüm sektöre buradan şükranlarımızı sunuyoruz” dedi ve ekledi:

“Meslek grubumuzun en doğru şekilde temsil edilmesi ve titizce sizlerle birlikte daha ileriye götürebilmek adına, üç ayda bir, geniş katılımlı bir çalışma grubu toplantısı düzenlenmesine yönetim kurulumuzun da onayıyla, komite olarak karar verdik. Sizlerden de bu yönde büyük bir beklenti olduğunu da memnuniyetle müşahede ediyoruz.”

İZTO seçimlerinin ardından, tüm üyelere “Birlikte başardık!” mesajı yolladıklarını anımsatan Filiz Avcı Belet, “Toplantının asıl ana teması da budur; birlikte yapamazsak hiçbirimiz başarmış sayılmayacağız. Hep birlikte çalışacağız ve sektörümüzde çıtayı her zaman daha yukarıya yükselteceğiz. Unutmayın ki, tarlada izi olmayanın harmanda sözü olmaz” dedi.

“Bu buluşmalar, ayrıştırıcı değil bütünleştirici olacak”

Yapılan buluşmaların bütünleştirici olacağını belirten Belet, “Bu toplantıları önemsiyor; odamız ve paydaşlarımız lehine çok değerli bir kazanıma dönüşeceğine de inanıyoruz. Ve bu buluşmalar, dışlayıcı değil kapsayıcı, ötekileştirici değil kucaklayıcı, ayrıştırıcı değil bütünleştirici, baskıcı değil özgürleştirici olacaktır” diye konuştu.

Konuşmasında 52. Grup olarak üzerinde çalıştıkları konu başlıklarına da değinen Filiz Avcı Belet, “Ortak hafızamız, birlikteliğimiz için hizmetleri sunabilmek üzere büyük gayret sarfediyor, projelerimizi çok yönlü ve kararlı şekilde hayata geçiriyoruz” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

İzmirli

17.02.2019 - 23:14
👏👏👏
Diğer Haberler

Bavyera’nın dünya çapında ses getiren ve asırlardır kutlanan festivali Oktoberfest, İzmir Arena'da iki gün boyunca müzik rüzgarı estirecek.

Türkiye Madenciler Derneği tarafından Türkiye’de ilk defa maden kurtarma yarışması düzenlendi. Farklı madenlerde görev yapan 5 kurtarma ekibi 10-13 Eylül tarihleri ara...

88. İzmir Enternasyonal Fuarı 15 Eylül 2019 Pazar etkinlik takvimi, programı haberimizde. İzmir Fuarı 15 Eylül Pazar konserler. Hangi sanatçı saat kaçta, nerede? İzmir...

45 yıldır hizmet veren İzmir'in eğlence merkezi Coşkun Lunapark, genç ve başarılı şarkıcı Aleyna Tilki'yi konuk ediyor.

88. İzmir Enternasyonal Fuarı 14 Eylül 2019 Cumartesi etkinlik takvimi, programı haberimizde. İzmir Fuarı 14 Eylül Cumartesi konserler. Hangi sanatçı saat kaçta, nered...

İzmir Fuarı 13 Eylül 2019 Cuma konserler. Etkinlik takvimi ve programı. Bugün (13 Eylül 2019 Cuma) İzmir Fuarı'nda hangi etkinlikler ve konserler var? İzmir Fuarı 13 E...

İzmir'de sinemanın gelişmesi için iki yeni ve dev proje geliyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sinemanın gelişmesi için iki büyük proje müjdesi verdi.

Yazarlar
Website Security Test