Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir Makam Şoförleri Derneği üyeleri bir araya geldi

6.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Makam şoförleri arasında sosyalleşme ve yardımlaşmayı, işsiz kalan arkadaşlarına iş imkanı sağlamak amacıyla Nurettin Azlal başkanlığında 2018 yılında kurulan İzmir Makam Şoförleri Derneği, bir araya gelmenin keyfini yaşadı.

İzmir Makam Şoförleri Derneği, Serdar Özcan Otomotiv’in kurucusu Serdar Özcan’ın davetiyle üyeler arası ilişkileri geliştirmek ve bir araya gelmenin keyfini yaşamak için, özel bir kahvaltıda buluştu. 60’tan fazla üyenin katılımıyla yapılan toplantı Başkan Nurettin Azlal'ın konuşmasıyla başladı.

İzmir Makam Şoförleri Derneği’nin kamu ve özel sektör makam şoförlerinin biraraya gelmesiyle 11 kişilik Yönetim Kurulu, 34 kurucu üye, 3 başkan yardımcısı, 1 genel sekreter ve 1 sayman olmak üzere 96 üye ile kurulduğunu belirten Başkan Nurettin Azlal, “Amacımız boşta kalan arkadaşlarımıza iş imkanı yaratıp aramızdaki dayanışmayı güçlendirmektir. Bunu da dernekleşmeyle başardık. Valilik, Büyükşehir Şehir Belediye Başkanlığı, Konsolosluk, Oda ve Borsa kurumları ile il müdürlükleri ve önemli şirket yönetim kurulu başkan, CEO ve genel müdür makam şoförleri derneğimizin üyesidir. Bizim işimizin en önemli unsuru güvendir. Makam şoförü, hizmet ettiği siyasetçinin, üst düzey yöneticinin yahut iş insanının birçok sırrını bilen kişidir. Bu sebepten dolayı karşılıklı güven olmazsa olmazımızdır” dedi.

Serdar Özcan ve Genel Sekreter Fatih Ceylan'ın üyelere yaptığı kısa birer hoş geldin konuşmasının ardından güzel bir gün geçiren, dayanışmanın gücünü sergileyen üyeler bir sonraki toplantının en kısa zamanda yapılması dileğiyle günü noktaladılar.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir'de hafta sonu itibariyle ise yükselen hava bulutlanmayı arttıracak ve yerel yağışları beraberinde getirecek. İzmir’in 1,5 aylık yağmur hasreti son bulacak. Peki ...

İzmir'in Bornova ilçesindeki zincir bir marketteki görüntüler şok etti. İndirime girdiği ve kavanoz kapağı olduğu iddia edilen ürün için vatandaşlar izdiham yarattı.

İzmir İl Hıfzısıhha Kurulu artan Koronavirüs vakaları nedeniyle yeni tedbirler kararları aldı. Alınan karara göre İzmir'de toplu taziye ziyaretleri yasaklandı.

İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel, vatandaşları sahte altın konusunda uyardı. Baransel, döviz bürolarından alınan ata altınının sahte çıktığı bilgisini pa...

İzmir Alsancak'ta Kıbrıs Şehitleri caddesinde eylem yapan kadınlara polis müdahalede bulundu. 16 kişinin gözaltına alındığı bilgisi paylaşıldı.

Arda Aydın’ın yazıp yönettiği ve rol aldığı Biraderler Cabaret, 14 - 15 Ağustos’ta İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak.

Kınık Organize Sanayi Bölgesi (Kınık OSB) lojistik avantajları ve uygun fiyat politikası ile yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor. Kınık OSB 40 milyon liralık yeni...

Yazarlar
Website Security Test