Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Kuaför kardeşlerden İzmir'e özel saç rengi 'İzmir Kumralı Ombre'

21.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Sadece ''İzmir'e özel'' bir ürün daha çıktı. Kadın kuaförü iki kardeş, İzmir'e özel bir saç rengi bulduklarını söyledi.

İzmir Alsancak Gül Sokak'ta faaliyet gösteren Sedat Biga Hair Studio'nun ortakları Hamdi ile Tahir Soysal kardeşler, İzmir'e özel bir saç rengi sunduklarını söylüyor.

2.5 yıldır hizmet veren Hamdi ve Tahir Soysal kardeşler sektöre ilişkin konuşarak 6 farklı renge imza attıklarını dile getirdiler. Hamdi Soysal salon açma süreçlerine değinerek, "Bizim geldiğimiz dönemde İzmir'de mikro kaynak ve medikal kaynak işlemleri maalesef yoktu. Bu uygulamaları İzmir'e getiren öncü firma biz olduk. Biz kente geldiğimizde boncuk kaynak yapılıyordu. Halbuki; biz kaynak yaparken saçın yapısına göre hazırlıyoruz. Boncuk saç, dipten taranmazken mikro kaynak taranabiliyor, toplanabiliyor. Kaynak olduğu da dışarıdan belli olmuyor. Bize gelen kadınların saçları genelde yıpranmış ve yanmış oluyor. Mikro kaynak gerçek saç hissi verdiği için kullananları da mutlu ediyor, adeta insanları gençleştiriyor" dedi.

Renk konusunda konuşan Tahir Soysal ise, "Müşterilerin beklentilerini karşılayabilmek için 5 yıl öncesinde renklerle ilgili bir Ar-Ge çalışması yaptırdık. İstanbul’da 6 renge ismini biz verdik. İzmir'de de özel renklerimiz olsun istedik. İzmir kumralı ile İzmir kumralı ombre isimli renkleri sektöre kazandırdık. İnsanlara istedikleri tonda ve hayal ettikleri renklerde boya uygulaması yapabiliyoruz. Kendimize ait renk çeşitlerimiz var. Salonumuzda birinci kalitede çok geniş bir saç standı da bulunuyor. Saç rengini uygulamadan önce müşterilerimize gösteriyoruz. Böylece kadınlar sürpriz yaşamadan gönül rahatlığıyla işlem yaptırabiliyorlar. Türkiye'nin her ilinden müşterilerimiz geliyor. Havaalanı ve otogardan onları almak için vip araç hizmetimiz de bulunuyor" ifadelerini kullandı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İZMİR Kalkınma Ajansı'nda (İZKA) seçim heyecanı yaşandı.

Hürriyet Gazetesi öncülüğünde düzenlenen Sign of the City Awards’ta TARKEM, ''En İyi Kültürel Mirası Koruma ve Yaşatma'' ödülüne layık görüldü.

İZSİAD Çarşamba Toplantıları'nın Aralık ayı konuğu Doç. Dr. Oytun Erbaş oldu. Renkli anlatımları ile dikkat çeken Erbaş, İZSİAD üyelerine ‘Beyin ve Yaşam konulu’ bir s...

İzmir İş Dünyası derneği İZİD İzmir'de 3000 Çam fidanı dağıttı. İZİD başkanı Feyyaz Sungur bu ortak çalışmada Manisalılar derneği ve Orman İşletmesine teşekkür etti.

Türkiye’nin 2023 ihracat hedeflerine ulaşması için 4 yıl Ticaret Müşaviri olarak dünyanın çeşitli ülkelerinde görev yaptıktan sonra yurda dönen Ticaret Bakanlığı Bürok...

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in paylaştığı, İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ın bir kadın vatandaş karşısında diz çöktüğü fotoğraf gündem oldu.

İhracatını sürekli arttırarak yıllık 900 milyon dolar seviyesine ulaşan Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği, ihracatını daha katma değerli hale getirmek, Hindist...

Yazarlar
Website Security Test