Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Radyo Trafik İzmir vatandaşların sesi olmaya devam ediyor

2.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Radyo Trafik İzmir, gönüllü muhabirlerinden gelen ihbarlar doğrultusunda İzmirlinin sesi olmaya devam ediyor.

İzmirli vatandaşların gördükleri aksaklıkları ilettiği ve şikayetlerin yetkililere ulaşmasını sağlayan Radyo Trafik İzmir, birçok sorunun giderilmesine yardımcı oluyor.

Radyo Trafik İzmir'den halkın bildirimlerine yapılan geri dönüşler sonucu sorunların çözüldüğü mesajını içeren bir yazı paylaşıldı. Yazıda, "Bornova’da 119/19 Sokak’ta asfaltın bozuk olduğuna yönelik aldığımız onlarca mesajın ardından ulaştığımız yetkililer, bölgede asfaltlama çalışması başlattı. EVKA-5’te dalgalanan ve yıpranan Türk Bayrağı da girişimlerimiz sonucu değiştirildi.

Radyo Trafik İzmir gönüllü muhabirleri geçtikleri güzergahlarda karşılaştıkları sorunları haber merkezimize iletmeye, Radyo Trafik İzmir ise sesiniz olmaya devam ediyor. Son birkaç haftadır haber merkezimizi adeta mesaj yağmuruna tutan gönüllü muhabirlerimiz, EVKA-3’ü Nilüfer Kavşağı’na bağlayan ve çok sık kullanılan 119/19 Sokak’ta asfaltın çok bozuk olduğunu ve araçların zarar gördüğünü bildirdi.

Aldığımız ihbarların ardından ulaştığımız yetkililer, bugün 119/19 Sokak’ta asfaltlama çalışması başlattı. Çalışmanın kısa sürede bitirileceği bilgisini ileten İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkililerine gönüllü muhabirlerimiz adına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Radyo Trafik İzmir haber merkezine ulaşan bir başka ihbar ise Çiğli’ye bağlı EVKA-5 mahallesinde dalgalanan bir Türk Bayrağı’nın yıprandığı yönündeydi. Bilgiyi anında ilettiğimiz Çiğli Belediyesi yetkilileri kısa sürede yıpranan bayrağı yenisiyle değiştirdi. Duruma hassasiyetle yaklaşan başta Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü olmak üzere bütün belediye çalışanlarına Radyo Trafik İzmir olarak teşekkürler…

İzmirlinin sesi olan Radyo Trafik İzmir, gönüllü muhabirlerinden gelen bütün ihbarları değerlendirip, yetkililere aktarmaya devam edecek. Siz de semtinizdeki, mahallenizdeki, sokağınızdaki bütün sorunları bize iletin, sesiniz olalım." ifadeleri kullanıldı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Fransız yazar Antoine de Saint-Exupery'nin dünyaca ünlü eseri Küçük Prens dünyada en çok dile çevrilmiş kitaplar arasında bulunuyor. Küçük Prens'in bu sefer ki baskısı...

Zorlu Holding tarafından Konak'ın Pasaport mevkisinde yapılacak olan gökdelen projesinin yapımına olanak sağlayan planlarını İzmir 3. İdare Mahkemesi reddetti.

Bergama Belediyesi'nde işten çıkarılan 3 kadın işçi Alev Çakır, Nazlı Deniz Tan ve Gonca Çetin’e destek ziyaretleri devam ediyor. İşten çıkarılan kadınlar işlerini ger...

Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD), Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Hematoloji Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Ali Özcan’ı Best Western Plus Otel’de ağırladı. Top...

İzmir İş Dünyası Derneği (İZİD) Başkanı Feyyaz Sungur, 29 Şubat’a yapılacak olan İzmir Kent Konseyi Genel Kurulu’nda başkanlık için aday olduğunu söyledi.

Gastronomi dünyasında referans noktası olarak kabul edilen Michelin yıldızının benzeri İzmir'de hayata geçecek. Adını ''İzmir Sarmaşığı'' olarak da bilinen Selluka çiç...

TÜBİTAK tarafından bu yıl 27. si düzenlenen Ulusal Bilim Olimpiyatları’nda matematik dalında Bornova Koleji öğrencileri madalyaları topladı.

Yazarlar
Website Security Test