Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Kitvak Kermesi Kültürpark Tenis Kulüp’te yapıldı

16.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Kitvak Kermesi Kültürpark Tenis Kulüp’te gerçekleştirildi. İzmirlileri, hayırsever ve bağışçıları bir araya getiren kermesten elde edilen bağış Hücresel Tedavi Merkezi için kullanılacak.

KİTVAK Geleneksel Kermesi kapsamında gıdadan hediyelik eşyaya, el emeği sanat eserlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar, yüzlerce ürün Kitvak dostu hayırsever ve bağışçılara sunuldu. Ayrıca özel olarak Mardin’den alınan hediyelik ve yöresel ürünler de Mardin Köşesi’nde yerini aldı.

Öğle saatlerinde başlayan organizasyonda en çok ilgi çeken “Mardin Köşesi” oldu. Mardin’den getirilen Süryani çöreği, mavi şeker, sabunlar ve özel gümüş takılar bir kaç saat içinde bağışçılar tarafından beğeniyle satın alındı. Kitvak Kermesi’nin sürprizi noel baba kostümleriyle yılbaşı şarkıları seslendiren Pozitif Bando oldu. Ziyaretçiler hem sevdiklerine yeni yıl hediyesi alarak umuda destek oldu, hem de şarkılara eşlik ederek dans ettiler.

Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul “Geleneksel Kermesimiz için aylar öncesinde hazırlığa başlayan ve burada da ürünlerini bağışa dönüştürmeye çalışan değerli İcra Komitesi Üyelerimize çok teşekkür ederiz. Kermesten elde edilen bağış EÜ. Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi Pediatri Bölümü’nde yapacağımız Hücresel Tedavi Merkezi için kullanılacaktır. Bağışçılarımız sayesinde bu projemizi de en kısa sürede bitirerek daha fazla çocuğumuzu hayata kazandıracağız. Kitvak yüce gönüllü dostlarımız sayesinde onkoloji hastalarının umudu olmaya devam edecektir.” derken organizasyona katkılarından dolayı Kültürpark Tenis Kulübü, Rose Garden 1941, Photorium Fotografçılık,Yağmur Organizasyon ve Zeytin Sanat Organizasyon ile kermese ürün ve hizmet bağışında bulunan tüm firmalara ve Kitvak Dostları’ na teşekkür etti.

Kermes sonunda katkılarından dolayı Kitvak İcra Komitesi Üyeleri, katkıda bulunan kişi ve kurumlara teşekkür belgeleri takdim edildi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Elmasoğlu, Gümrük Müşavirlerine ”Şehirler Arası Görev Amaçlı Seyahat Belgesi” müjdesi verdi.

İzmir'de kuyumcuların haftanın 5 günü açık olacağı bildirildi. Bayraklı Çarşı Esnaflar Derneği Başkanı Ertuğrul Civelek, İzmir Esnaf Sanatkarlar Odası ve İzmir Ticaret...

11 gün önce Koronavirüs (Kovid-19) belirtileri ile hastaneye giden Mine Var isimli vatandaşın hayatını kaybettiği açıklandı.

Türkiye'deki koronovirüs vakalarının görüldüğü haritaya göre Ege Bölgesi’ndeki toplam 6 ilin 73 ilçesinde vakaya rastlandı. Ege Bölgesi'nde Koronavirüs dağılımı nasıl?...

Aydın-Denizli Otoyolu Projesi'nde ihale tarihi 1 ay ötelenerek 11 Haziran oldu.

Kemeraltı Esnaf Derneği bir basın açıklaması yaptı. Dernekten yapılan açıklamada hükumete yeterli tedbir almadığı gerekçesiyle sitem var.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından il bazlı haritalandırma çalışması kamuoyuna sunulmuştu. İşte Koronavirüs'ün İzmir'de yayılımını gösteren harita.

Yazarlar
Website Security Test