Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir IF Wedding Fashion’la moda şehri oluyor

7.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

IF Wedding Fashion İzmir, 14’üncü kez 2020-2021 modasına yön vermeye hazırlanıyor. Gelinlik, damatlık, abiye tasarımlarıyla giyim sektörünün buluşma noktası olacak fuara 85 ülke ve 81 ilden 20 bini aşkın profesyonel ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

2020 yılının ilk fuarı IF Wedding Fashion İzmir – Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı 21-24 Ocak 2020 tarihleri arasında 4 gün boyunca moda rüzgarı estirecek. Kapladığı alan bakımından Avrupa’nın en büyüğü olarak görülen fuar İzmir bünyesinde gerçekleşecek ilklere imza atacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından bu yıl 14’üncü kez düzenlenecek olan fuar, dünyanın dört bir yanından gelen alım heyetleri, fuar defileleri, gösterişli stantları, kaliteli ürünleri ve tasarımcı platformları ile önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da uluslararası bir moda şölenine dönüşecek.

İzmir, Avrupa moda kentleri arasına giriyor

2019 yılında Türkiye’de en fazla ihracatı yapılan ürünler arasında üçüncü sırada yer alan hazır giyim ve konfeksiyonun güçlü alanlarından biri olan gelinlik, damatlık ve abiye sektörü fuar ile birlikte yeni yıla hızlı bir giriş yapacak. Her yıl dünyanın en seçkin markaları için yurt dışı koleksiyon siparişlerinin verildiği Fuar, Türkiye’nin 2019 yılında sırasıyla en fazla ihracat yaptığı Almanya, İngiltere, İtalya, Irak, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İspanya, Hollanda, Rusya ve İsrail’den gelecek alım heyetlerini ağırlayarak 2020’nin ilk ihracat rakamlarına kapı açacak. 2019 yılında en çok ihracat alan ülkelerin yanı sıra 85 ülkeden 2 bine yakın yabancı alıcının geleceği fuar, sektörün ticaret hacmini ve kalitesini geliştirerek ticari anlaşmalara imza atacak.

Sektörün ve İzmir’in geleceği için geçtiğimiz yıl tasarımda markalaşma hareketini İzmir’den tüm dünyaya duyuran IF Wedding Fashion İzmir, kaliteli ürünleri ve modaya yön veren tasarımlarıyla herkesi kendine hayran bıraktı. Moda dünyasında gelinlik ve abiyenin en önemli şehirlerinden biri olan İzmir, geçtiğimiz yıl IF Wedding Fashion ile dünya ticaretinde yıldız gibi parlayarak dünyanın önemli moda merkezleri Paris, Milano ve Londra ile yarışır hale geldi. İzmir ve fuarın bu başarısı, 14. IF Wedding Fashion İzmir’in çalışmalarına ivme kazandırdı.

Avrupa’nın en büyüğü

Alanında Avrupa’nın en büyüğü ve sektörün Uluslararası Fuarcılık Endüstrisi Derneği (UFI) onaylı tek fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir Fuarının stant satışları aylar öncesinden tükendi. İzmir başta olmak üzere Ankara, Bursa, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep ve İstanbul’dan yerli katılımcının yer alacağı IF Wedding Fashion İzmir’e; Amerika, Almanya, İngiltere, Lübnan ve Rusya’dan da katılım olacak. A ve B Holü’nde gerçekleşen fuarda toplam 191 katılımcı, binlerce ziyaretçiye özel tasarımlarını sergileme olanağı bulacak. Tasarımda markalaşmanın alıcı kalitesini de artırdığı fuarın, mağaza zincirlerindeki profil artışı sebebiyle yeni yılda önemli ihracat rakamlarına imza atması bekleniyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile İzmir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği arasında küpeleme protokolü imzalandı.

Göztepe yeni stadına Beşiktaş maçıyla merhaba diyor. Güzelyalı’daki Göztepe Gürsel Aksel Stadı’nın açılışı nedeniyle 26 Ocak Pazar günü bölgede bazı yollar kapatılacak...

Farklı tarihlerde aramızdan ayrılan ekonomi basınının 6 deneyimli Aytaç Sefiloğlu, Barış Kudar, Füsun Çağlar, Güler Özkan, Özden Alpdağ ve Yaşar Sezginer için Ekonomi ...

Kayınpederinin evinin alt katında 100 metrekarelik alanda üretime başlayan Sevi Öztürk, 5 tonluk kapasiteye ulaşarak girişimci olmak isteyen kadınlara örnek oldu.

Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı’na ait S.Yaşar Resim Müzesi ve Galerisi’nin rölöve, restütisyon ve restorasyon projesi hazırlandı. İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), Kültür V...

Bu sene 30’uncu yılını geride bırakan Ege Soğutma Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Güray Korun, ESSİAD’ın seçkin üye portföyü, paydaşları...

Yazarlar
Website Security Test