Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Mülkiye İzmir yeni yönetim tanışma kokteyli düzenledi

11.2.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Mülkiyeliler Birliği Olağan Genel Kurulunda Şube yönetimine seçilen Nazlı Kayı Başkanlığındaki Mülkiyeliler Birliği Derneği İzmir Şubesi’nin Yeni Yönetim Kurulu, Şube üyeleri ile tanışmak, birlik beraberliği ve dayanışmayı artırmak amacıyla Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde Kültür Bakanlığı Sanatçıları eşliğinde tanışma kokteyli gerçekleştirdi.

Samimi bir ortamda geçekleşen kokteylde İzmir Şube Başkanı Nazlı Kayı yaptığı konuşmada; tüm Mülkiyelilere ve Mülkiye dostlarına hava muhalefetine rağmen bu kadar yüksek bir katılım sağladıkları için teşekkür etti ve Van’da meydana gelen elim çığ felaketi ve İstanbul’da meydana gelen kaza sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımız ile ilgili olarak üzüntülerini bildirdi.

Başkan Kayı "Mülkiye dayanışmasını güçlendirmek için birlik ve beraberliğimizi sağlayacak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımızda birbirimizin fikir ve dünya görüşüne saygılı olmak, katılımcılık esasıyla Mülkiye’ye yakışır projeler hayata geçirmek temel hedefimiz olacak. Birliğimizi, dayanışmamızı daha da ileriye götürmek için, geleneğimizde vücut bulmuş kamu yararı yaklaşımımızla çalışmak istiyoruz. Birbirimizi kucaklayan, farklılıklarımızı zenginliğe dönüştüren, dayanışmacı, üretken yapımızı ve toplumsal duyarlılıklarımızı ön planda tutan güzel bir dönem için çalışacağız. Mülkiyeliler Birliği İzmir Şubesinin Cumbalı Evini evimize dönüştürüp kapıyı her çalanı ekipten birinin sıcak gülümsemesiyle karşılayacağız. Ben değil biz dediğimiz bir ekip çalışması dönemi geçireceğiz. Demokrat değerlerimizi İzmir’in demokrat değerleriyle daha çok buluşturacağız. Ülke ve kent yaşamı, kent sorunlarından da uzak durmayacak, birikimlerimizle katkı sunarak, duyarlı yapılarla işbirliği içinde olacağız" dedi.

Bir önceki dönem başkanı Dr. Ayhan Bülent Toptaş’a çalışmaları için teşekkür ederek yönetim kurulu adına plaket sundu. Toplantıya katılan tüm Mülkiyelileri ve misafirleri önümüzdeki dönemde daha sık, çeşitli ve etkin bir şekilde gerçekleştirecekleri faaliyetlere katılmaya davet etti.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türkiye'deki koronovirüs vakalarının görüldüğü haritaya göre Ege Bölgesi’ndeki toplam 6 ilin 73 ilçesinde vakaya rastlandı. Ege Bölgesi'nde Koronavirüs dağılımı nasıl?...

Aydın-Denizli Otoyolu Projesi'nde ihale tarihi 1 ay ötelenerek 11 Haziran oldu.

Kemeraltı Esnaf Derneği bir basın açıklaması yaptı. Dernekten yapılan açıklamada hükumete yeterli tedbir almadığı gerekçesiyle sitem var.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından il bazlı haritalandırma çalışması kamuoyuna sunulmuştu. İşte Koronavirüs'ün İzmir'de yayılımını gösteren harita.

İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, Covid-19 salgınının yeni iletişim şekilleri geliştirdiğini, bu süreçte firmalar...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, akşam saatlerinde yaptığı yeni açıklamalar ile vaka ve can kaybı sayısını güncellerken, İzmir için de bir harita verdi. Bakan Koca'nın ve...

İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı oldukları öğrenilen iki sağlık çalışanı, Karşıyaka İskele ve Osmanbey Parkı'nda vatandaşlara koronavirüs testi yaptı. Sosyal medyada payla...

Yazarlar
Website Security Test