Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yılmaz Özdil: Koronavirüs İzmir'de korkunç rakamlarda

24.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Sözcü Yazarı Yılmaz Özdil'den İzmirlileri korkutan bir açıklama geldi. Özdil, İzmir'in Koronavirüs'te İstanbul'dan sonra en büyük darbeyi yiyen şehir olduğunu söyledi.

Ruhat Mengi ile Her Açıdan programında online bir şekilde konuşan Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, İzmirlileri korkutan bir açıklamaya imza attı.

İstanbul'dan sonra en büyük darbeyi yiyen şehirin İzmir olduğunu söyleyen Özdil, "Bu meselede İstanbul'dan sonra en büyük darbeyi yemiş olan şehir İzmir. Buradaki rakamlar benim elimde var. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı'da olmak üzere topluma bu rakamları açıklamak zorundalar. İnsanların alarm durumuna geçmesi lazım." ifadelerini kullandı.

SAĞLIK BAKANI ÖZDİL'İN İDDİALARI HAKKINDA KONUŞTU

Özdil, "İnsanların alarm durumuna geçmesi gerektiğini" söyledi ve "Silahlı Kuvvetler'i göreve çağırmalısınız" ifadelerini kullandı.

VAKA VE ÖLÜM SAYILARINDA İTALYA'DAN ÖNDEYİZ

İZMİR'DEKİ ÖLÜ SAYISI SON OLARAK 4 OLARAK AÇIKLANMIŞTI

İZMİR'DE 2 YENİ VAKA

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 8 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

demagoji de bir yere kadar

28.03.2020 - 11:35
Yorumlara bakıyorum yeni yapılan havalananından dem vurarak neredeyse dünyanın boğuştuğu virüsü Erdoğan çıkardı diyecek bozuk zihniyetlilerin milletin zekasına dair istatistik vererek hakaret etmesi her felakette her uluslar arası olumsuzluklarda ,şehit haberlerinde siyaset üretmek, kendince eleştiri yapmak vatan severlikle alakası olmayan kişilerin yapacağı davranışlardır.

demagoji de bir yere kadar

28.03.2020 - 11:34
İngiltere, Fransa, Almanya gelişmiş ve nice dünya ülkesi bu salgınla boğuşuyor Özil in bahsettiği Güney Kore dahil bu gün dayanışmanın, motivasyonun ihtiyaç duyulduğu zamanlarda evet şehirleri ve şahısların kimliğini bir kaosa , paniğe ülke içinde göç trafiğine böylece virüsün genele yayılmasının engelleme ve şahsın ve ailesinin kendi sosyal çevresinden olumsuz bir muamele görmemesi amacıyla yapılıyor olabilir mi?
Diğer Haberler

İzmir'de otobüsle şehir dışına çıkışlar kaymakamlık iznine bağlandı. Bugün saat 17.00'den itibaren yürürlüğe giren karar göre, İzmir'den bir başka şehire otobüsle gitm...

İzmir'in Bayraklı ilçesinde 65 yaş üstü vatandaş belediye ekiplerinden kelle paça çorbası için kelle istemesi haberi okuyanları gülümsetti.

İzmir'in Buca ilçesinde evini kuaföre çeviren ve vatandaşları traş eden kişiye baskın yapıldı. Ekipler vatandaşa para cezası kesti.

İzmir Ticaret Odası, tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle yaşanan ekonomik krizde, şirketlerin alması gereken önlemleri aktarmak ve krizi nasıl yö...

CHP İzmir Milletvekili ve KİT Komisyonu Üyesi Av. Sevda Erdan Kılıç, ''Şu anda Bornova’daki bu hastanede 200’ü aşkın pozitif vaka olduğu doğru mudur?'' sorusunu sorara...

İzmir'in Urla ilçesinde bulunan Karantina Adası, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi sonrası tekrar gündeme geldi. Osmanlı İmparatorluğu zamanında salgınlara karşı kullan...

İzmir’in balığı ve yöreye özgün balık yemekleriyle ünlü ilçesi Foça’da balıkçılar vatandaşa çeşidin bolluğu, fiyatın uygunluğu ve sağlık için balık tüketme çağrısı yap...

Yazarlar
Website Security Test