Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir'de vergi dairesinde korkunç olay: Güvenlik kafasına sıktı

20.8.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir'de Ege Vergi Dairesi'nde güvenlik görevlisinin intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.

İzmir'in Konak ilçesine bağlı Ege Vergi Dairesi'nde güvenlik görevlisinin kafasına sıkarak intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.

Görevlinin kapalı odada eylemi yaptığına ilişkin ifadelerde bulunan daire çalışanları, intihar girişiminde bulunan personelin kişisel problemleri olduğunu öne sürdü.

Evrensel'in haberine göre, Ege Vergi Dairesin'de görevli 31 yaşındaki Mehmet Ali Şahin, edinilen bilgiye göre göre yalnız olarak yaşaması sebebiyle iki kez memleketi olan Hatay'a tayin olmak istedi ve İzmir Vergi Dairesi Başkanlığına dilekçe verdi. Tayin talebi kabul edilmeyen Mehmet Ali Şahin, son dilekçesini Hatay Defterdarlığına verdi ve İzmir Vergi Dairesinden tayin için muvafakat istedi.

Ege Vergi Dairesi Müdürlüğünün Şahin'in psikolojik sorunları olması sebebiyle tayininin gerçekleştirilmesi hakkında yazdığı yazıya rağmen İzmir Vergi Dairesi Başkanlığından olumlu yazı çıkmadı.

Daha önce de Dokuz Eylül Vergi Dairesi güvenlik görevlisi Cengizhan Şahin psikolojik sorunları olduğu gerekçesi ile tayin istemiş, İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı tayinini kabul etmediği için intihar etmişti.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 4 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

izzet baltacı

25.08.2020 - 12:20
Benimde bir arkadaşım aynı sorunla karşı karşıya bırakıldı.ege vergi dairesinde güvenlik görevlisi arkadaşımın oğlu ölünlü bir olaya istemeyerek karşımıştır. can güvenliği olmadığı içinde arkadaşım zorunlu tayın talebinde bulunmuş başkan tarafından red edilmiştir.arkadaşım İstanbul vergi dairesinde muafakatname almasına rağmen yinede başkan tayınına onay vememiştir. ailesini can güvenliği olmadığı için istanbula taşımak mecburiyetinde kalmıştır. bir çok kez tayın talebinde bulunmasına rağmen olumlu sonuç alamamıştır. Başkanla gürüşme talebinde bulunmuş personelinin sıkıntısın dinlemek yerine mekamına bile kabul etmemiştir.Bir idarecinin ilk görevi personelinin sıkıntılarını dinlemek ve çözüm bulmak olmalıdır.inşallah yerine atanacak başkanın derhal sorunu olan personelin sorunlarını çözmek olur.

Vatandaş

20.08.2020 - 19:29
Sorun vergi dairesi başkanında. Yatalak annesi için izin isteyen memura bile izin vermiyor. Bildiğiniz despot. Bunca insanın hesabını nasıl verecek diğer tarafta
Diğer Haberler

İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki Bostanlı semtinde bulunan İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin işlettiği Yasemin Cafe'de büyük bir yangın çıktı.

Meteorolojiden İzmir'in güneydoğu ve doğusunda bulunan 8 ilçe (Kemalpaşa, Torbalı, Selçuk, Bayındır, Tire, Ödemiş, Kiraz, Beydağ) için kuvvetli rüzgar ve fırtına uyarı...

İzmir'in Konak ilçesinde 4 çocuk annesi 37 yaşındaki Aysun K., ''seni boşayacağım'' dediği imam nikahlı kocası tarafından bıçakla yaralandı.

İzmir'in Bornova ilçesinde bir evin terasında yaşanan tüp patlaması, korku yarattı.

İzmir'in Koronavirüs (Kovid-19) risk haritası güncellendi. İzmir'in ilçelerinde Koronavirüs riskinde son durum ne? Kırmızı bölgeler azaldı mı? İzmir'de Koronavirüs ris...

Deneme Sahnesi Kuvayi Milliye’nin ardından iki yeni oyun daha sahneleyecek. Gangster 30 Eylül Çarşamba 20.00’de İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde, Don Kişot’un Rüyası ise ...

Sinemaseverlerin sabırsızlıkla beklediği İzmir Kısa Film Festivali’nde ulusal ve uluslararası dallarda animasyon, belgesel, deneysel ve kurmaca kategorilerinde Altın K...

Yazarlar
Website Security Test