Facebook ta paylaştweet le

Belediye-kulüp işbirliği ile taraftarlara dev proje

12.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. ve Karşıyaka Spor Kulübü, KSK Fan Zone projesi için işbirliği protokolü imzaladı. KSK Fan Zone; Karşıyakalı taraftarlar için yeni yaşam alanı olacak.

Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. ve Karşıyaka Spor Kulübü’nüniş birliği ile KSK Fan Zone projesi hayata geçiyor. Kent Ocakbaşı olarak faaliyet gösteren alanda iki kurum tarafından ortaklaşa kurulması kararlaştıran KSK Fan Zone için Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ve Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcıişbirliği protokolü imzaladı. Karşıyaka Belediyesi’nde gerçekleşen törene Kent A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Ertan ve Önder Koç, Karşıyaka Spor Kulübü İkinci Başkanı Serkan Ergüven’de katıldı.

Kent A.Ş. ve Karşıyaka Spor Kulübü güçlerini birleştirerek kente ölümsüz bir eser bırakmak için el ele verdiler. Karşıyaka Spor Kulübü’nün yöneticileri, sporcuları ve her şeyden önemlisi taraftarları artık KSK Fan Zone’da buluşacak. Büyük bir yaşam alanı olarak düzenlenecek alanda KSK Store, restoran, kafe ve maçları izleme alanı olmak üzere Karşıyakalı taraftarlara hizmet verecek.Bütün işletmeler Karşıyaka Belediyesi Kent A.Ş. tarafından işletilecek. KSK Fan Zone Karşıyaka’ya gönül vermiş herkesin evi olacak.

“BU PROJE HERKESE ÖRNEK OLMALI”

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı “Projenin niteliği anlamında ülkemizde bir ilk olması, KSK Fan Zone projesinin önemini kat kat artıyor. Başka bir örneği olmayan bu projeyi kulübümüze kazandıran Karşıyaka Belediye Başkanımız Dr. Cemil Tugay’a, Kent A.Ş.’den Haldun Ertan ve Önder Koç’a çok teşekkür ediyorum. Bu proje herkese örnek olmalı. İnşallah bu iş birliğimiz büyüyerek devam edecek. Bu tesis açıldığında bütün taraftarlarımızı, sporcularımızı, yöneticilerimizi ağırlayacağımız eşsiz bir yer olacak. Burası Karşıyaka’mızın ve kulübümüzün göz bebeği olacak. Yılın 365 günü hizmet verecek olan bu yerde, maçlarımızı izleyebileceğimiz, özel günlerimizde taraftarımızla buluşacağımız, şampiyonluk marşları söyleyeceğimiz KSK Fan Zone beni ve bütün ekip arkadaşlarımı çok heyecanlandırıyor. Bu heyecana ortak olan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

“BİZ KULÜBÜMÜZÜN YANINDA OLMAYA HER ZAMAN DEVAM EDECEĞİZ”

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Karşıyaka Belediyesi olarak kulübümüze her anlamda destek olmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımızın çalışmaları sonucu çok güzel bir fikir ortaya çıktı. Kulüp yönetimimiz ile KSK Fan Zone projesi fikrini konuştuk. Onların onayını ve desteğini aldık.  KSK Fan Zone projesi; hem kurumsal olarak kulübün kimliğine katkı sağlaması hem de maddi açıdan kulübümüzü destekleyecek bir proje olması açısından büyük önem taşıyor. Bugün burada beraber attığımız imzalarla, projeyi resmi olarak tescilledik. Bundan sonraki süreçte proje kendini göstermeye başladıkça, insanlar ne yapmaya çalıştığımızı daha iyi anlayacaklardır. Karşıyaka’nın kendi kimliği ile buluşacağı güzel bir tesis kazandığını düşünüyorum. Başka projeleri de beraberce yapmayı diliyor ve çok istiyorum. Hepimizin bu projelere ihtiyacı var. Umut ile baktığımız zaman gerçekten kulübümüzün geleceğinin iyi olacağına inanıyorum ve bunu her zaman dile getiriyorum. Emek veren herkese tekrardan teşekkür ediyorum. Biz kulübümüzün yanında olmaya her zaman devam edeceğiz.” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Bir süredir Ege Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gören Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur hayatını kaybetti.

Konak Belediyesi, Çınartepe ve Atamer Mahalle sakinlerinin Toros Kapalı Pazaryerine ulaşımı için ücretsiz iki servis aracını hizmete soktu.

Balçova Belediyesi Ramazan Bayramı öncesi, tüm çocukların bayramlığının olması için Askıda Bayramlık kampanyası başlattı. Bir Çocuk, Bir Bayram, Bir Tebessüm sloganı i...

İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine gönderdiği genelge ile ‘yeni koronavirüs tedbirlerine uyulması için sıkı denetimler yapılması’ talimatı doğrultusunda, Vali Yavuz ...

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Köy Enstitüleri'nin 81. kuruluş yıldönümü ve Uluslararası Çiftçi Mücadeleleri Günü olan 17 Nisan'da gıda egemenli...

Konak Belediyesi, ilçede 20 ayrı noktaya yerleştirdiği kumbaralarda toplayacağı oyuncakları, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına dağıtacak.

AK Partili Bergama Belediyesi'nin, İzmir'de depreminin ardından Türkiye'nin dört bir yanından gönderilen yardım kolilerini 6 ay depoda saklayarak Ramazan kolisine dönü...

Yazarlar