Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yeni Zelanda'da camiye saldıran psikopat katilin Türkleri hedef alan sözleri

15.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yeni Zelanda'da camiye saldıran Brenton Tarrant isimli psikopat seri katilin Türkleri hedef alan sözleri.

Yeni Zelanda'da 2 camiye saldırarak ilk belirlemelere göre 49  kişiyi katleden psikopat katilin Türkleri hedef alan sözleri. 

Brenton Tarrant isimli psikopat saldırgan, saldırıyı iki yıl önce planladığını belirtirken 70 sayfalık manifestosunda Türkleri de tehdit etmiş. 

İşte Brenton Tarrant isimli psikopat saldırganın Türkler hakkındaki sözleri: 

Türklere:

Kendi bölgelerinizde huzur içerisinde yaşayabilirsiniz. Size bir zarar gelmeyecek. Boğazın doğu kısmında. Fakat eğer Avrupa topraklarında yaşamaya teşebbüs ederseniz, sizleri  öldürüp, hamaböcekleri gibi topraklarımızdan defedeceğiz. Konstantinopolis için geliyoruz ve şehirdeki bütün cami ve minareleri yok edeceğiz. Ayasofya minarelerden kurtulacak ve Konstantinopolis bir kez daha hıristiyanların olacak.

HALA ŞANSINIZ VARKEN KENDİ TOPRAKLARINIZA KAÇIN...

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 3 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Selime Hollanda

16.03.2019 - 20:59
Bu tarrant Brenton cani 'nin bircok ALt -Right organisation ile baglantisi var. Yunan Milo Yianopoulos da bunun icinde.'dir.Bu britanyali Yunan bircok Neo Nazi organisation ile baglantisi var .Hollanda'da ve bircok avrupa ulkesinde ve Amrika'da Jared Taylor '.dur.Bunlarin Manifestosu tarrent branton ile Breivik Manifestosu aynidir.Milo Yianopoulos Christchurch'e visa alamadi neden?Bu hain Turkiye dusmanidir ve Tarrantin Manifestosu da budur Constaninye éyi Turkiye'de n geri almak fikri. Turkiye bu adi Yunan britanyali gazeteci Milo Yiannopoulos'u bulmali!Turkiyeyi tehdit etmesi Manifestoda bununla bagli.Turkleri tehdit etmesi bu asiri sagci neo nazi Milo Yiannopoulos Alt Right ve Abd Jared Taylor neo nazileri .Breivik 'in manifestosu da bu ayni organisation ile dir.Bircok avrupa asiri sagci parti liderleri Alt Right ile baglari var.

Selime Hollanda

16.03.2019 - 20:59
Turkiye bu adi Yunan britanyali gazeteci Milo Yiannopoulos'u bulmali!Turkiyeyi tehdit etmesi Manifestoda bununla bagli.Turkleri tehdit etmesi bu asiri sagci neo nazi Milo Yiannopoulos Alt Right ve Abd Jared Taylor neo nazileri .Breivik 'in manifestosu da bu ayni organisation ile dir.Bircok avrupa asiri sagci parti liderleri Alt Right ile baglari var.
Diğer Haberler

Avustralya Başbakanı Scott Morrison, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yeni Zelanda saldırısıyla ilgili söylediği sözlerle Mustafa Kemal Atatürk'ün mirasına ihanet...

Hollanda Utrecht'te tramvay saldırısı yapan ve üç kişinin ölümüne sebep olan Türk Gökmen Tanış yakalandı.

Hollanda Utrecht'te Hollanda polisinin iddiasına göre tramvayda silahlı saldırı yapan kişi 37 yaşında bir Türk ve ismi Gökmen Tanış.

Avustralyalı senatörün başında yumurta kıran Yumurta Çocuk (Egg Boy) Will Connolly, sosyal medyada viral oldu.

Sırbistan'da sivil darbe olduğu iddia edildi. Bir grup protestocu devlet televizyonunu basıp canlı yayın talep ettiler.

Yeni Zelanda'daki cami saldırısı sonrası ırkçı yorumlarda bulunan senatöre yumurtalı protesto yapıldı.

Mahkemede mahkum kıyafeti beyaz gömlek ve kelepçe ile. Yeni Zelanda cami katliamı zanlısı psikopat cani katil Brenton Tarrant, Christchurch Bölge Mahkemesine çıkarıld...

Yazarlar
Website Security Test