Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

New York'ta Cadılar Bayramı'nda (Halloween) ilginç kostüm

1.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

New York'ta bir kadın Cadılar Bayramı (Halloween) için çok basit ve ilginç bir kostüm giydi.

Halloween diye de bilinen Cadılar Bayramı yine tüm dünyada eğlenceli görüntülere sahne olarak kutlandı. ABD'de New York eyaleti de her yıl olduğu gibi bu yıl da renkli Cadılar Bayramı manzalarına ev sahipliği yaptı.

New York'taki kutlamalarda çok basit ama zekice bir kostüm dikkat çekti ve sosyal medyada fazlaca paylaşıldı. Bir kadın elinde Starbucks bardağı, üzerinde de siyah çöp torbası ve "GoT The Final Season" yazılı bir döviz taşıyarak poz verdi. Bilindiği üzere Game of Thrones'un son sezonu dizinin hayran kitlesi tarafından büyük eleştiri almıştı. Cadılar Bayramı'nda  ağırlıklı olarak "korku" temalı kostümler yer aldığı için dizinin son sezonuna da "korkunç" göndermesi yapıldı. Ayrıca Starbucks bardağının da yine son sezona gönderme olduğu düşünebilir çünkü son sezonda 3. bölümde dizide yer alan Starbucks bardağı dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmamıştı ve bardağın orada "unutulduğu" açıklaması yapılmıştı.

Cadılar Bayramı nedir, ne zaman ortaya çıktı?

New York'ta Halloween manzaraları;

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Rusya Federal Askeri Teknik İşbirliği Servisi Başkanı Dimitri Şugayev, Türkiye ile Rusya'nın ortak savaş uçağı üretebileceğini söyledi.

ABD'nin Arkansas eyaletinde 45 yaşındaki Terry David Bateman ile 40 yaşındaki Bradley Allen Rowland isimlerindeki iki kimya doçenti, okul laboratuvarında metamfetamin ...

ABD'de barınakta arkadaşlarını serbest bırakan Quilty isimli kedi tecrit edildi. Sosyal medyada Quilty için kampanya başlatıldı.

Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü’nün (OECD) 'Bir Bakışta Sağlık 2019' (Health at a Glance) raporunda, kişi başına en çok alkol tüketen ülkeler açıklandı.

Uyuşturucu baronu Joaquin Guzman (El Chapo)'ın oğlu Ovidio Guzman Lopez’i geçen ay tutuklayan ekibin içinde yer alan bir polis, park yerinde 150 kurşunla öldürüldü.

Facebook’un çok ses getiren kripto para birimi Libra ile herkese kredi kullandıracağı bildirildi.

ABD, Paris İklim Anlaşması'ndan ayrılmak için resmi başvuru yaptı. ABD yönetimi 2017'de anlaşmadan çekileceğini duyurmuştu. Paris İklim Anlaşması kimler arasında imzal...

Yazarlar
Website Security Test