Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Koronavirüs'ün ortaya çıktı Çin'in Wuhan kentinde bir hayvan pazarı

25.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Koronavirüs (Kovid-19)'ün ortaya çıktığı Çin'in Wuhan kentinde bir hayvan pazarında çekildiği iddia edilen görüntülerde farklı türlerden birçok hayvanın tezgahlarda sergilenmesi sosyal medyanın gündeminde. Tezgahlardaki hayvanların içinde köpekler, fareler, yarasalar, yılanlar ve daha birçok farklı tür bulunuyor.

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisinin tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına almasının ardından Çin'e gösterilen tepkiler de devam ediyor.

Virüsün ortaya çıktığı Çin'in Wuhan kentinde bir hayvan pazarında çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal medyada dolaşıyor. Videoda hayvan pazarında bulunan tezgahlarda farklı türden (memeli, sürüngen vb.) birçok hayvanın üst üste, yan yana sergilendikleri ve ticaretinin yapıldığı görülüyor.

Koronavirüs nedeniyle gösterilen tepkilerin yanında kesilmeyi bekleyen köpeklerin görüntüleri de hayvan severlerin büyük tepkisini çekiyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 3 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Sibel sözbir

28.03.2020 - 17:23
Başımıza bela 'ya şu çinliler ne pis insanlar onların yüzünden virüs çıktı her pisliği zıkkımlanıyorlar

Aybüke alıcı

27.03.2020 - 23:52
B.k yiyin bu kadar insanın vebaline girdiniz bütün ülkeler çinliler den tazminat istese yeridir bütün pisliklerini yaydılar dünyaya
Diğer Haberler

Çinli olduğu söylenen bir kadının temas edilen noktalara tükürmesi ve ardından çantasından çıkardığı bir sıvıyı dökmesi sosyal medyada paylaşıldı ve büyük tepki çekti.

IMF Başkanı Kristalina Georgieva, küresel koronavirüs salgınından ötürü ekonominin bu yıl açık bir şekilde resesyona girdiğini ifade etti. Georgieva, 2009 yılındaki kü...

İngiltere'de işler kontrolden çıktı. İngiltere Başbakanı Boris Johnson’a yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı.

Ermeni asıllı ABD'li Kim Kardashian, Instagram hesabından paylaştığı hikayede lahmacundan 'Ermeni Pizzası' olarak bahsetti.

Dünyanın en ünlü yetişkin film sitelerinden olan PornHub, tüm dünyada premium hizmetinin ücretsiz olduğunu duyurdu.

Dünya Koronavirüs ile boğuşurken ülkelerin vaka ve ölüm sayıları karşılaştırmalarında Almanya'nın istatistikleri dikkat çekiyor. Almanya'da vaka sayısının diğer ülkele...

Yuval Noah Harari, CNN ile gerçekleştirdiği röportajda dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs'le ilgili yorumlarını paylaştı.

Yazarlar
Website Security Test